Kuzgun Oyunculuk Başvurusu

Kuzgun Oyunculuk Başvurusu

Çıktığı gün ekranlara damga vuran Kuzgun dizisi izleyici kitlesi tarafından çok sevildi. Böyle sevilen bir dizi için de oyunculuk başvuruları oldukça rağbet görüyor. Bu yazımızda Kuzgun oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Kuzgun başvurusu ve katılım aşamaları nelerdir? Bu soruların cevaplarını tek tek derledik.

Kuzgun Dizisi Hikayesi

Kuzgun dizisi adını başroldeki Kuzgun isimli gençten alıyor. Kuzgun, polis olan babasının yıllar önce tuzağa düşürülerek hapse gönderilmesi üzerine, 20 yıl bekledikten sonra intikamını almak için işe koyulmasını konu edinmiş.

Beraber büyüdükleri Dila isimli genç kız ile 20 yıl sonra tekrar karşılaşacak olan Kuzgun, Dila’nın hayatını çok değiştirecektir. Babasının ölümünün ardından farklı bir kimlik ile hayatına korumalık yaparak devam eden Kuzgun, babasının intikamını almak üzere planlar yapacaktır. Fakat birlikte aşk yaşayacakları kız Dila ise düşmanının kızıdır.

Kuzgun dizisi her hafta Çarşamba günleri Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Hayranları tarafından çok sevilen dizi sosyal medyada da oldukça ilgi görüyor.

Kuzgun Oyuncuları ve Yönetmeni

Zengin ve tecrübeli bir oyuncu kadrosu olan dizide Kuzgun karakterini yakışıklı oyuncu Barış Arduç canlandırıyor. Kuzgun’un sevdiği kız olan ve aynı zamanda da düşmanının kızı olan Dila karakterini ise güzel oyuncu Burcu Biricik canlandırıyor. Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan ve Levent Ülgen gibi oldukça tecrübeli isimleri de dizide izlemek mümkün.

Kuzgun dizisinin yapım şirketinin Ay Yapım, yapımcılarının ise Kerem Çatay ve Pelin Diştaş olduğunu belirtelim. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturuyor. Kaliteli bir ekibe sahip olan yapımın oyunculuk başvuru aşamalarına göz atalım.

Kuzgun Oyunculuk Başvurusu

Kuzgun dizisinde oyuncu olmak için aşağıda listelenen ajansların tümüne başvuru yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli nokta 18 yaşından küçük oyuncu adayları kendileri başvuru yapamıyor olması. Bu durumda onların adına aileleri başvuru yapabilir.

Kuzgun oyunculuk başvurusu için ajans listemiz şöyle;

Siz de oyunculuk yolunda ilerlemek ve Kuzgun dizisinde rol alma şansı yakalamak istiyorsanız hemen başvurularınızı yapın. Şimdiden başarılar dileriz.

2 yorum

 1. İbrahim kılıç Profil Görseli
  İbrahim kılıç
  15 Temmuz 2020 tarihinde, saat 13:58

  Çok iyi rol yaparım sesim güzeldir

 2. Mehmet ali othan Profil Görseli
  Mehmet ali othan
  10 Mayıs 2019 tarihinde, saat 09:44

  Gerçekten çok çok güzel bir dizi
  insan carşaba günü ne zaman diyor her zaman

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*