Kuaförüm Sensin Başvuru Formu ve Katılım

Kuaförüm Sensin Başvuru

Show TV yepyeni bir yarışma konsepti ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Kuaförüm Sensin yarışması ile kuaförler ve makyözler hünerlerini sergileyerek birbirleri ile yarışıyorlar ve büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyorlar. Kuaförüm Sensin yarışmacıları ile Kuaförüm Sensin başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Kuaförüm Sensin Başvuru Show TV

Günümüz yarışmalarından farklı bir yarışma konsepti ile ekrana gelen Show TV‘nin yeni yarışması Kuaförüm Sensin, kısa zamanda izleyicilerin beğenisini topladı. Yarışmada kendine güvenen kuaförler ve makyözler tecrübelerini ve hayal gücünü konuşturarak birbirinden güzel ve iddialı saç ve makyaj kombinasyonlarını yapıyorlar.

Kuaförüm Sensin yarışmasında her hafta 4 takım yarışıyor. Her takımda 1 kuaför ve 1 makyöz bulunuyor. Her takıma en güzel saç ve makyajı uygulamaları için bir model eşlik ediyor. Kuaför ve makyözler aynı zamanda hem modele en çok yakışacak saç ve makyajı belirleyip hem de modeli bunun için ikna etmeye çalışıyorlar.

Moda ile yakından ilgileniyorsanız giyim ve moda kategorileri dahil bir çok markanın indirim ve kampanyalarının duyurulduğu www.devindirimler.com sitesine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kuaförüm Sensin Ödülü

Takımlar her hafta sergiledikleri makyaj ve saç tasarımı performanslarına göre puan alıyorlar. Hafta sonunda en yüksek puanı alan takım ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor.

Kuaförüm Sensin yarışmasının büyük ödülü tam 10.000 TL. Bu ödül, kazanan kuaför ve makyözler için mesleklerinde ve kendi iş alanlarında katkı sağlayacak iyi bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Kuaförüm Sensin Yarışmacıları ve Jürisi

Yarışmada birbirinden farklı ve güzel modeller, tecrübeli ve yetenekli yarışmacılar yer alıyor. Zaman zaman birbirleri ile gerilimli anlar yaşayan yarışmacılar, birbirlerinin yaptığı makyaj ve saç modellerine puan vererek beğenip beğenmediklerini açıklıyorlar.

Kuaförüm Sensin yarışmasında aynı zamanda jüri üyeleri de mevcut. Bülent Ersony’un da aralarında bulunduğu uzman jüri üyeleri yapılan makyaj ve modellere yorum yaparak puan veriyorlar. Jüri üyelerinin puanları da değerli olduğu için etkileyici makyaj ve modeller yapmak her zaman önemli oluyor.

Kuaförüm Sensin Model Başvurusu

Kuaförüm Sensin yarışmasına yarışmacı adayı dışında ayrıca model ve manken olarak da katılmanız mümkün. Model olarak katıldığınızda takımına dahil olduğunuz yarışmacılar size en uygun saç modelini ve en yakışan makyajı yapmaya çalışacaklar.

Belirlenen saç ve makyaj tarzına göre birbirinden farklı ve harika sonuçların ortaya çıktığı yarışmada sürpriz sonuçlar da oluyor. Model olarak siz de böylelikle hem farklı bir tarz yakalamış olacaksınız hem de güzel bir gün geçirmiş olacaksınız.

Kuaförüm Sensin Başvuru Şartları

Yarışmaya katılmak için kendinize güvenmeli ve işinizde iyi olduğunuzdan emin olmalısınız. Yapacağınız saç modeli ve makyaj ile fark yaratacak kadar bilgili ve etkileyici olmalısınız.

Katılacak adayların 18 yaşın üstünde olması gerektiğini de hatırlatalım. En iyi saç ve makyajı biz yaparız diyorsanız başvuru formunu titizlikle doldurup göndermeniz yeterli.

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu

Kuaförüm Sensin başvuru formunda kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerinin dışında tecrübenizi ve meslek seçiminizi öğrenmek adına detaylı sorular mevcut. Bu sorulara eksiksiz ve doğru yanıtlar vermeniz katılım süreciniz açısından çok önemli. Kendinizi ve tecrübenizi en iyi şekilde anlatan cümleleri yazınız.

Kuaförüm Sensin Başvuru

Başvuru formunda kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri dışında mesleğiniz ve tecrübeleriniz hakkında da sorular mevcut. Sahip olduğunuz tüm yeteneklerinizi ve tecrübelerinizi formda belirtebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin başvuru formuna showtv.com.tr/kuaforum-sensin adresinden ulaşabilirsiniz.

En iyi saçı ve makyajı biz yaparız diyen takımın siz olduğunu düşünüyorsanız Kuaförüm Sensin yarışmasına başvurun ve 10.000 TL para ödülünü kazanın.

İyi şanslar.

6 yorum

 1. aynura Profil Görseli
  aynura
  17 Ocak 2020 tarihinde, saat 10:59

  kuaforum sensıne model olarak basvurmak ıstıyorum 20 yasındayım yabancıyım

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   20 Ocak 2020 tarihinde, saat 23:02

   Merhaba, sayfadaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

   • Sema çelik Profil Görseli
    Sema çelik
    27 Ocak 2020 tarihinde, saat 20:49

    Şartlar neler

   • Eda Profil Görseli
    Eda
    7 Temmuz 2020 tarihinde, saat 14:13

    Kuaförler ve makyozler için başvuru formu var.Model icin bulamadım

 2. shirin Profil Görseli
  shirin
  26 Temmuz 2019 tarihinde, saat 15:33

  Selam.ben shirin
  İran’dan
  Tahran’da yaşıyorum.
  Kuaforum sensin programına “model” olarak katılmak istiyorum.
  nerde başvurmaliyim?
  ne yapmam gerekiyor?

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   26 Temmuz 2019 tarihinde, saat 17:57

   Merhaba, Kuaförüm Sensin programının sayfasında, yani bu sayfada başvuru formu linki var. Oradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*