Kısmetse Olur Başvuru Formu ve Katılım

kısmetse olur başvuru

Kısmetse Olur evlilik yarışmasına nasıl katılabilirim? Katılma detayları nelerdir, yarışma kuralları ve ödülleri nedir gibi sorulara yazımızda cevap arayacağız. Kısmetse Olur başvuru aşamalarına göz atalım.

Kısmetse Olur Başvuru Kanal D

Günümüz de birçok kanalda yayınlanan evlilik programlarının dışında bir yapım. Reyting rekorları kıran evlilik programı daha çok genç kitleye hitap etse de her kesimden ziyaretçisi olduğunu söylemek mümkün. 7 erkek 7 kadından oluşan ekip 2 farklı evde (kadınlar ve erkekler olmak üzere ) yaşayacaklar. Birlikte 12 saat geçirecekler.

Yarışmanın işleyişinde her hafta bir erkek ve bir kadın elenecek. Elenen çiftlerin yerine ise yeni yarışmacı adayları gelecek ve bu sayede ise yarışmanın akışı hiç bitmeyecek ve dolayısı ile heyecan her zaman en üst noktada olacak!

Kısmetse Olur Yarışması Büyük Ödülü

Yarışmamızın cezbedici bir diğer noktası ise şüphesiz 700.000 Türk liralık ödülü. Kanal D‘nin iddialı yapımı Kısmetse Olur yarışmacı adaylarını hem birlikte geçirecekleri hayat arkadaşlarını bulurken hem de aynı zamanda onlar için motivasyon niteliğinde bir ödül ile de taçlandırıyor.

Sizlerde hem büyük ödülün sahibi olmak hemde hayatınızın aşkına kavuşmak istiyorsanız mutlaka Kısmetse Olur yarışma başvurusunda bulunun.

Kısmetse Olur Yarışma İşleyişi ve Kuralları

Yarışmamızın ufak tefek kuralları dışında oylama sistemi ve koruma sistemi de vardır. Öncelikle bahsettiğimiz gibi her hafta bir aday elenecek. Elenen bu adayın yerine ise yeni yarışmacı adayı gelecek.

Aynı zamanda haftanın birincisi seçilen kişi bu elenen kişiyi koruma altına alma hakkına sahiptir. Yani elenen kişi eğer birinci tarafından seçilirse elenmeyecektir. Ve aynı zamanda haftanın birincisi olan yarışmacı adayına ise 10.000 Türk lirası ödül verilmektedir.

Yarışmada 3 farklı oylama tipi bulunmaktadır.

İlki ödül oylaması; haftanın birincisi olan erkek ve kadın yarışmacı adayları para ödülünün yanı sıra yarışmacıyı da elenmekten kurtarıyorlar. Aynı zamanda haftanın birincileri seçecekleri kişi ile beraber özel ödüllere de sahip oluyorlar. ( yemek, eğlence vs. )

İkincisi koruma oylaması: Haftanın birincisi seçilen erkek ve kadın yarışmacı adayları koruma altına girerek Kısmetse Olur yarışmasından elenmiyorlar.

Üçüncüsü eleme oylaması: Her hafta yine düzenli olarak bir erkek ve bir kadın eleniyorlar, bu elenen yarışmacıların yerine ise yeni yarışmacı adayları getirtiliyor.

Kısmetse Olur Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru formu oldukça basit. Klasik soruların yer aldığı formda ayrıca sizden fotoğraf da istenmektedir. Formda ayrıca sorulan diğer sorular ise ;

 • Adınız ve soyadınız
 • Yaşadığınız şehir
 • Adresiniz
 • Doğum tarihiniz
 • Cinsiyetiniz
 • Ev / İş telefonunuz
 • Cep telefonunuz
 • Göz renginiz
 • Saç renginiz
 • Kilonuz
 • Medeni durumunuz
 • Mesleğiniz

Kısmetse Olur başvuru formuna kanald.com.tr/kismetse-olur adresinden ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar.

1 yorum

 1. Yağmur Profil Görseli
  Yağmur
  19 Mayıs 2020 tarihinde, saat 16:42

  Kısmetse olur programına katılmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*