Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru Formu ve Katılım

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru

TRT 1’de yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz bilgi yarışması hem eğlendiriyor hem de bilginizi arttırıyor. Biz de Kendi Düşen Ağlamaz başvuru formu ve katılım ile ilgili tüm detayları bu yazımızda inceledik

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru TRT 1

Yayın hayatına Bay J’nin sunumu ile TRT 1’de başlayan Kendi Düşen Ağlamaz yarışması şimdiler de Ertem Şener tarafından sunuluyor. Her perşembe akşamları izleyicisi ile buluşan renkli program bir çok kişi tarafından takip ediliyor. Eğlenceli ve bilgi dolu sunumu ile Ertem Şener ve ekibi yine başarılı bir iş çıkartıyorlar.

Kendi Düşen Ağlamaz Kuralları ve Genel İşleyişi

Sloganın da ” Kurunun yanında yaşın da yandığı yarışma ” şeklinde yer verilen programımızın yarışmacı adaylarına vaadettiği büyük ödül 1.000.000 Türk Lirası. İşleyiş ve amaç ise 3 er kişilik gruplar halinde yarışmanın başlangıcın da verilen 1 milyon Türk Lirasını yarışmanın sonuna kadar korumak. Bu başlangıç ve sonuç kısmına kadar ise adaylara 7 soru yöneltiliyor.

3 Kişinin yarışma amacı ise şöyle ; sorulan soruya cevap vermek için 1 dakikalık süre zarfında 3 kişilik grup kendi araların da düşünüyorlar. Daha sonra eğer sorudan tamamen emin iseler tek bir şıkka 3 ü birden kucaklarında ki paralar ile gidiyorlar. Ama eğer sorunun şıkkından emin değilseler 3 kişi 3 farklı şıkka dağılabiliyor.

En emin oldukları şıkka daha fazla para, az emin oldukları şıkka daha az para koyulabildiği gibi. Tüm şıklara da eşit miktar da dağıtılabiliyor. Ama unutmayın ki süre sadece 1 dakika !

Daha sonra yanlış şık veya şıkların üzerinde bulunan yarışmacı adayları altların da yer alan kapakların açılması ile suya düşüyorlar. Ve eğer 1 kişi bile soruya doğru cevap verdiyse o yarışmacı 3 kişilik grup adına yarışmaya devam ediyor.

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru

Kendi Düşen Ağlamaz Final Anı

Tamamen yerli yapım olan Kendi Düşen Ağlamaz adlı bilgi yarışmasının final anı ise bomba gibi! Final soruların da şıklar 2 tane.

Kalan son yarışmacılar eğer emin oldukları sorunun şıkkına giderlerse kalan şıkka sunucu geçiyor! Ve daha sonrasın da soruya doğru yanıt verirlerse sunucu suya gömülüyor ve ödülün tadına varıyorlar. Şayet yanlış cevap verirlerse suyu boyluyorlar ve kendileri düştükleri için ağlayamıyorlar.

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru Formu

TRT1 de Ertem Şener’in eşsiz sunumu ile yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz başvuru formu ve detaylarına trt1.com.tr ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*