Kaybolan Çiçekler Başvuru Formu ve Katılım Şartları

kaybolan çiçekler başvuru

Fox TV’de yayın hayatını sürdüren Kaybolan Çiçekler yarışması için başvuru şartları nelerdir? Yarışmanın başvuru formu nasıl doldurulur? Nasıl iletişime geçilir ve daha fazla detay yazımızda yer almaktadır.

Kaybolan Çiçekler Fox TV

Birçok televizyon programından bildiğimiz çocuk kaçırma vb olayları aydınlatıcı programlar yer alıyor. Bunlardan bir farklı olanı ise Fox TV ekranlarında boy göstermeye başladı. Kaybolan Çiçekler ABT yapım tarafından sürdürülüyor. Aynı zaman da yarışmanın Yapımcılığını ise Ahmet Bayram üstleniyor. Sempatik ve yetenekli sunucu İnci Ertuğrul’un sunumu ile televizyonlarınızın karşısında.

Yayınlanan her bölümde stüdyoda bir psikolog, avukat ve aynı zaman da kaybolan evlatlarını arayan acılı aile ile Kaybolan Çiçekleri arayacak olan İnci Ertuğrul bu konuda oldukça iyi iş yapıyor gibi gözüküyor. Sayısız aileyi mutlu eden, onların dertlerine ortak olan Kaybolan Çiçekler yarışması sizin için de bir umut kapısı olabilir. Bu yüzden başvurunuzu dikkatli ve eksiksiz yaptığınızdan emin olun.

Kaybolan Çiçekler Whatsapp Numarası

Yarışmamıza katılım bir türde gerçekleşmektedir. Kaybolan Çiçekler Whatsapp İhbar hattı üzerinden iletişime geçmek. Bu aşamada sizler için Whatsapp Numarası ile nasıl başvuru yapılır bunu göstereceğiz.

Size vereceğimiz Kaybolan Çiçekler Telefon Numarası ile telefonunuza kaydettiğiniz numaraya Whatsapp üzerinden mesaj atmanız gerekiyor, daha sonra ajans ekibinden arkadaşlarımız sizinle iletişime geçip sizden istenilen bilgileri doğrulayacaklar. Bu sayede Kaybolan Çiçekler’e İletişim anlamında ulaşmış olacaksınız. Aynı zaman da diğer bir başvuru türü olan site üzerinden katılım şartı için de aşağıda ki yazıyı mutlaka okuyun.

Kaybolan Çiçekler Whatsapp Telefon Numarası: 0530 05 05 155

Kaybolan Çiçekler İletişim Numarası: 0212 284 60 60

Kaybolan Çiçekler Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru türü Whatsapp ile gerçekleşmektedir. Diğer programların aksine bir başvuru formu yer almamaktadır. Arayıp iletişime geçtikten sonra sizinle irtibata geçilecek ajans ekibimiz ile eksiklerinizi ve sormak istediklerinizi yöneltebilirsiniz.

Türkiye’nin 4 bir yanında yer alan Kaybolan Çiçekler muhabirleri ve tüm ekip sizler için Kaybolan Çiçekler için çalışıyor. Aynı zaman da bulunan çiçeklerimiz için stüdyomuz da yer alan psikologlar ve avukatlar yardımı ile her türlü manevi desteği alacağınızdan hiç bir şüpheniz olmasın. Bu duygusal ve anlam taşıyan yarışmamıza katılım için lütfen iletişime geçmeyi unutmayın. Tekrar hatırlatacak olursak eğer;

Kaybolan Çiçekler Whatsapp Telefon Numarası : 0530 05 05 155

Kaybolan Çiçekler İletişim Numarası : 0212 284 60 60

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*