Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu ve Katılım

Hayalimdeki Gelinlik Başvuru

Gelinlik programlarının ülkemizde de rağbet görmeye başlamasıyla kanallar da bu yolda adımlarını atmaya başladılar.  Bu adımlardan birisi de Star TV’nin yeni yarışması Hayalimdeki Gelinlik. Dünya evine girecek gelin adaylarının gelinlik seçimi ve deneme maceralarını konu alan yarışma, ilk günlerden oldukça ilgi görmeye başladı. Şimdi hep birlikte Hayalimdeki Gelinlik başvuru aşamalarını ve detaylarını inceleyelim.

Hayalimdeki Gelinlik Star TV

Hayallerini süsleyen gelinliğe kavuşmayı isteyen tüm gelin adaylarının katılabileceği yarışma, birbirinden güzel gelinlik modelleri ile herkesi büyülüyor. Gelinlik modeline karar vermekte zorlanan, her şeyin mükemmel olmasını isteyen ve farklı modeller denemek isteyen tüm gelin adayları bu programda yarışıyorlar.

Doğru gelinliği seçmek ve bu mutlu gününüzde harika bir maceraya çıkmak istiyorsanız Hayalimdeki Gelinlik yarışmasını kaçırmayın.

Moda ile yakından ilgileniyorsanız giyim ve moda kategorileri dahil bir çok markanın indirim ve kampanyalarının duyurulduğu www.devindirimler.com sitesine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Hayalimdeki Gelinlik Yarışma Formatı

Yarışmada gelin adayları, bir çok gelinlik modelinin olduğu özel bir mağazada, gelinlik uzmanı modacılar eşliğinde birbirinden güzel ve göz alıcı gelinlik modellerini deniyorlar. Hayallerindeki gelinliği seçmek için her ayrıntıyı ve aksesuarı değerlendiriyorlar.

Gelin adaylarına ayrıca kayınvalideleri, kardeşleri, arkadaşları ve istediği yakınları eşlik ediyor. Gelinin kayınvalideleri aynı zamanda dışarıdan bakan birer göz olarak her gelinliğe yorum yapıyorlar ve yardımcı oluyorlar.

Zorlu karar süreci sonunda kendilerine en çok yakışan, en beğendikleri modelde ve hayallerini süsleyen gelinliği seçerek bu muhteşem günü tamamlamış oluyorlar.

Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Püf Noktaları

Son zamanlarda dünyada popüler olan bu program tarzına Türkiye’de de oldukça fazla ilgi gösterilmesi normal bir durum. Bundan dolayı başvurunuzda size fark yaratacak bazı püf noktalarını bilmeniz size yarar sağlayacaktır.

Hayalimdeki Gelinlik başvuru formunda kişisel bilgileriniz, adres bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz gibi standart bölümler her zamanki gibi mevcut. Bu bölümlerin dışında asıl önemli olan bölümleri tek tek inceleyelim.

Formda boy, kilo, beden ölçüleri ve ayakkabı numarası gibi fiziksel bilgilerinizi yazacağınız bölümler bulunuyor. Bu bölümlere, yeni ölçüm yaparak en güncel beden bilgilerinizi yazmanız önemli.

İkinci bir önemli bölüm ise kendinizin sevdiğiniz, sevmediğiniz özelliklerinizi ve şaşırtıcı yetenekleriniz, ilgi alanlarınız gibi bilgilerinizi yazdığınız bölümler. Bu bölümlere yazacağınız detaylı özellikleriniz sizi farklı kılarak seçilme şansınızı arttıracaktır.

Başvuru formunda fotoğraf ve video da isteniyor. Bu fotoğrafları belirlerken yüzünüzün net gözüktüğü ve boydan net gözüktüğünüz fotoğraflar olmasına özen gösterin. Ayrıca eşinizle birlikte net gözüktüğünüz 1-2 fotoğrafınızı da eklemeniz faydalı olacaktır. Bu fotoğrafları çekerken bulanık olmamasına ve ışığın sizi güzel bir şekilde aydınlatmasına dikkat etmelisiniz. Sıradan fotoğraflar yerine dikkat çekici fotoğraflar size farklılık yaratacaktır.

Video bölümüne ise kendinizi tanıttığınız ve hayalinizdeki gelinliği anlattığınız bir video yükleyebilirsiniz. Video çok uzun olmamalı, en fazla 1-2 dakika olması yeterlidir. Bu video alanını da iyi değerlendirmelisiniz. Video çekimi öncesinde söyleyeceklerinizi bir yere yazarak derleyip iyi bir metin oluşturursanız işiniz kolaylaşacaktır. Sonrasında iyi bir arka plan ve açı ile güzel bir video çekebilirsiniz. 

Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu

Program oldukça detaylı bir başvuru formuna sahip. Bu hem sizin hem de seçeceğiniz gelinlik modellerinin belirlenmesi açısından oldukça önemli.

Formu doldururken her bir bölüme özen göstererek tüm bilgileri doğru ve eksiksiz yazmalısınız. Tüm bilgileri doldurduktan sonra, hazırladığınız fotoğrafları ve videonuzu da yükleyebilirsiniz.

En son kısımda ise “Ben robot değilim” kutucuğunu ve iletişim izni koşullarını kabul ettiğinizi belirten kutucuğu işaretlemeyi unutmayın.

Başvuru Formu Captcha

Hayalimdeki Gelinlik başvuru formuna startv.com.tr/program/hayalimdeki-gelinlik adresinden ulaşabilirsiniz.

Hayalimdeki Gelinlik Whatsapp Başvuru Numarası

Yarışmamıza ayrıca Whatsapp üzerinden de başvuru yapmanız mümkün. Bunun için Whatsapp başvuru numarasına kişisel bilgilerinizi yazarak video ve fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Sonrasında yetkili arkadaşlar sizinle iletişime geçerek süreci belirleyeceklerdir.

Hayalimdeki Gelinlik Whatsapp başvuru numarası: 0530 279 10 83

Rüyalarınızı süsleyen o büyülü gelinliğe kavuşmak ve en mutlu gününüzde melekler gibi görünmek için bu fırsatı kaçırmayın.  

Star TV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/star adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*