Gönder Gitsin Başvuru Formu ve Katılım Şartları

gönder gitsin yarışma başvuru formu

Fox TV ekranlarının başarılı yarışma programı Gönder Gitsin, Timur Acar sunuculuğunda ekranlarınızla buluşmaya devam ediyor. Farklı ve keyifli formatı ile bilgi yarışması programlarına farklı bir soluk kazandıran program ile 150.000 TL büyük para ödülü ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Şimdi birlikte Gönder Gitsin başvuru aşamalarına göz atalım.

Gönder Gitsin Fox TV

Gönder Gitsin, bilindik bilgi yarışmalarına farklı bir soluk kazandıran bir yarışma programı olarak, yarışmacıya toplamda 10 tane soru yönlendiriyor. Sorunun arkasından verilen 4 tane şık içerisinden soru ile alakasız olanı seçip elemek prensibine dayanan yarışma programı farklı konseptiyle de oldukça dikkat çekiyor. Yarışma ilerledikçe kademe kademe zorlaşan soru ve şıklar ile 10 adet soruyu doğru olarak cevaplayan yarışmacı Gönder Gitsin yarışması sonucu 150.000 TL kazanıyor.

Gönder Gitsin, pek çok televizyon dizisi, sinema filminde yer almasıyla adından söz ettiren; çakallarla dans isimli seri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan usta oyuncu Timur Acar’ın keyifli, samimi ve içten sunumuyla Fox TV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Program oldukça keyifli bir vakit geçirmenizin yanı sıra ilginç soru ve cevap seçimleriyle sizi oldukça şaşırtarak bilgi sahibi olmanızı da sağlama vaadiyle ekranlarınızda.

Sıradan Bilgi Yarışmalarından Farklı Konsept

Ekranlarda, televizyon tarihi boyunca pek çok bilgi yarışması izlemişsinizdir. Ancak, Gönder Bakalım programını diğer bilgi yarışmalarından ayıran bir nokta var. Her bir soru 4 tane şık ile geliyor; ancak işte tam bu noktada Gönder Gitsin yarışması diğer bilgi yarışmalarından ayrılıyor. Çünkü sorunun arkasından verilen 4 tane şık, alışılmışın aksine görsellerden oluşuyor.

Verilen 4 şıktan 3 tanesi soru ile alakalı iken 1 tanesi sorudan tamamen bağımsız bir görsel olarak seçiliyor ve yarışmacının bu alakasız görseli bulması gerekiyor. 10 adet soru boyunca alakasız olan görselleri hatasız bir şekilde bulan yarışmacı toplamda 150.000 TL para ödülünün de sahibi oluyor.

Eğer sizler de farklı konsepti ve büyük para ödülü kazanma fırsatı ile keyifli dakikalar geçirmek isterseniz, şartları sağlamak koşulu ile başvuruda bulunabilir; bir yandan hayatınız boyunca unutulmayacak keyifli ve heyecanlı bir anıya imza atarken bir yandan da oldukça iyi bir maddi kazanç sağlama şansını yakalamanıza olanak sağlıyor.

Soru ile Alakasız Görseli Bulma

Sorulan her bir soru için sunulan 4 farklı görsel seçeneğinden soru ile alakasız olanı bulduğunuz anda, kendi ellerinizle işaretleyip gönderebilirsiniz.

Soru ve cevap konseptini daha iyi anlamak adına bir örnek vermek gerekirse; size soruda verilecek olan görsellerden hangisinden kolonya üretimi yapılmaz diye sorulan bir soruya 3 adet kolonya yapımı mümkün olan görsel, 1 tane de kolonya yapımı mümkün olmayan görsel veriliyor. Sizden kolonya yapımı mümkün olmayan görseli bularak Gönder Gitsin yarışma konsepti dahilinde kendi ellerinizle eleme yapmanız isteniyor. Böylelikle bir sonraki aşamaya geçerek 150.000 TL’lik büyük ödüle bir adım daha yaklaşabiliyorsunuz.

Bu şekilde 10 adet soruya doğru cevabı vermeniz halinde ise tam 150.000 TL’lik büyük para ödülüne kavuşabilirsiniz. Üstelik usta oyuncu Timur Acar’ın keyifli ve samimi sunumu ve geçireceğiniz oldukça eğlenceli zamanla hayatınız boyunca unutamayacağınız bir anıya sahip olabilirsiniz.

Gönder Gitsin Başvuru Şartları

Fox TV ekranlarında izleyicileriyle buluşan, farklı konsepti ve eğlenceli süreciyle de dikkatleri üzerine çeken bilgi yarışması Gönder Gitsin programına katılmak isterseniz sağlamanız gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

Öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Dolduracağınız başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin tamamen doğru olduğuna dair sorumluluğu kabul etmeniz ve başvuru formuna ekleyeceğiniz fotoğrafı kendi rızanızla paylaşmış olduğunuzu kabul etme şartı aramaktadır. Başvuru formunun altındaki katılım koşullarını da kabul etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde programa başvuru yapmanız mümkün değildir. Özetlemek gerekirse;

 • 18 yaşını doldurmuş olma
 • Başvuru formunda verilen bilgilerin rızanız dahilinde verildiğini kabul etme
 • Katılım koşullarını kabul etme
 • Şartlarını sağladığınız takdirde programa başvurabilirsiniz.
 • Başvuru Formu

Gönder Gitsin Başvuru Formu

Başvuru yapmak için Fox TV Gönder Gitsin sayfasını ziyaret ederek önünüze çıkacak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ancak başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz çok önemli bir faktör de bulunmakta. Eğer başvuru formunda bulunan herhangi bir bilgiyi yanlış ya da eksik girerseniz başvurunuz kesinlikle kabul edilmemektedir.

Yarışmanın ekibinin başvuru formlarını oldukça titiz ve hassas değerlendirmesiyle fark edecekleri yanlış bilgi nedeniyle başvurunuz geçersiz sayılacağı gibi, yeni bir başvuru yapma hakkınızı da kaybetme durumuyla karşı karşıya kalırsınız. Başvuru formunu doldurmak istediğinizde oldukça kapsamlı bir formla karşılaşacaksınız. Özlük bilgilerinizin yanı sıra hobileriniz, başınızdan geçen ilginç ya da komik olaylar gibi pek çok soruyla karşılaşacağınız başvuru formu şu maddeleri içermektedir;

 • Ad ve Soyadı
 • Doğum Tarihi ve Doğum Yeri
 • Açık Adres
 • E-posta Adresi
 • Medeni Durum
 • Eğitim Durumu ve Meslek
 • Yarışmaya Katılma Nedeni ve Varsa Daha Önce Katıldığı Yarışmalar
 • Başınıza Gelen En İlginç / Komik / Güzel Olay
 • 1 Adet Fotoğraf

Sizler de kendinize güveniyor ve yeterli görüyorsanız hayatınız boyunca unutamayacağınız bir anıya sahip olabilirsiniz. Hem oldukça keyifli vakit geçirebilir, hem de 150.000 TL’ye varan büyük para ödülünü kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Şartları sağlamanız halinde başvuru formuna buradan ulaşarak gerekli yerleri doldurarak programa başvurabilirsiniz.

Yapacağınız başvuru Gönder Gitsin bilgi yarışması ekibi tarafından kontrol edildikten sonra, kabul edilmeniz halinde mülakatlar için çağrılacaksınız.

İyi şanslar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*