Gelinliğe Evet De Başvuru Formu ve Katılım

Gelinliğe Evet De Başvuru

TLC Türkiye, sevilen yurtdışı yapımlarını ülkemize uyarlamaya devam ediyor. Bu uyarlamalardan birisi de Gelinliğe Evet De Türkiye. Yeni evlenecek gelin adaylarının gelinlik seçme ve deneme maceralarını konu alan program, ülkemizde de oldukça ilgi göreceğe benziyor. Şimdi hep birlikte Gelinliğe Evet De başvuru aşamalarını ve detaylarını inceleyelim.

Gelinliğe Evet De Türkiye TLC

Hayallerindeki gelinliğe kavuşmayı isteyen tüm gelin adaylarının favorisi olan program, birbirinden güzel gelinlik modelleri ile herkesi büyülüyor. Gelinlik seçiminde zorlanan, her şeyin mükemmel olmasını isteyen ve farklı modeller denemek isteyen tüm gelinlerin bu program ile yüzü gülecek.

Doğru gelinliği bulmak ve en mutlu gününüzde harika bir maceraya çıkmak istiyorsanız Gelinliğe Evet De Türkiye size tam da istediğinizi yaşatıyor.

[yotuwp type=”videos” id=”Ir3UVyCGYxE” ]

Gelinliğe Evet De Program Formatı

Programda gelin adayları, yüzlerce gelinlik modelinin olduğu özel bir mağazada, uzman modacılar eşliğinde birbirinden güzel ve farklı gelinlik modellerini deniyorlar. Hayallerindeki gelinliğe karar vermek için her detayı ve aksesuarı değerlendiriyorlar.

Gelin adaylarına ayrıca anneleri, kardeşleri, arkadaşları ve istediği yakınları eşlik ediyor. Gelinin yakınları aynı zamanda dışarıdan bakan birer göz olarak her gelinliğe yorum yapıyorlar ve yardımcı oluyorlar.

Zorlu seçim süreci sonunda en çok beğendikleri, kendilerine en çok yakışan ve hayallerini süsleyen gelinliği seçerek bu harika günü tamamlamış oluyorlar.

Gelinliğe Evet De Türkiye Başvuru Püf Noktaları

Dünyada popüler olan programa Türkiye’de de oldukça fazla ilgi gösterilmesi beklenen bir durum. Dolayısıyla başvurunuzda size fark yaratacak bazı püf noktalarının yardımı olacaktır.

Gelinliğe Evet De başvuru formunda kişisel bilgileriniz, adres bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz gibi kısımlar her zamanki gibi mevcut. Bu kısımların dışında asıl önemli olan bölümleri tek tek inceleyelim.

Formda boy, kilo, t-shirt bedeni, pantolon bedeni ve ayakkabı numarası gibi fiziksel bilgilerinizi yazacağınız kısımlar bulunuyor. Bu kısımlara en güncel ve yeni ölçülmüş beden bilgilerinizi yazmanız önemli.

İkinci bir önemli bölüm ise kendinizin sevdiğiniz, sevmediğiniz özelliklerinizi ve şaşırtıcı yetenekleriniz, ilgi alanlarınız gibi bilgilerinizi yazdığınız bölümler. Bu bölümlere yazacağınız detaylı özellikleriniz sizi farklı kılarak seçilme şansınızı arttıracaktır.

Başvuru formunda 3 adet fotoğraf ve video da isteniyor. Bu fotoğraflar, yüzünüzün net gözüktüğü bir fotoğrafınız, boydan net gözüktüğünüz fotoğrafınız ve eşinizle birlikte net gözüktüğünüz fotoğrafınız oluyor. Bu fotoğrafları çekerken bulanık olmamasına ve ışığın sizi güzel bir şekilde aydınlatmasına dikkat etmelisiniz. Sıradan fotoğraflar yerine dikkat çekici fotoğraflar yine şansınızı arttıracaktır.

Video bölümünde ise kendinizi ve hayalinizdeki gelinliği anlattığınız bir video yüklemeniz isteniyor. Video en fazla 1 dakika olmalıdır. Bu video alanını da iyi değerlendirmelisiniz. Video çekimi öncesinde söyleyeceklerinizi bir kağıt üzerinde derleyip yazarak iyi bir metin oluşturursanız işiniz kolaylaşacaktır. Sonrasında iyi bir arka plan ve açı ile güzel bir video çekebilirsiniz. 

Gelinliğe Evet De Başvuru Formu

Program oldukça detaylı bir başvuru formuna sahip. Bu hem sizin hem de seçeceğiniz gelinlik modellerinin belirlenmesi açısından oldukça önemli.

Formu doldururken her bir alana özen göstererek tüm bilgileri doğru ve eksiksiz yazmalısınız. Tüm bilgileri doldurduktan sonra, hazırladığınız fotoğrafları ve videonuzu da yükleyebilirsiniz.

En son kısımda ise “Ben robot değilim” kutucuğunu ve formdaki bilgilerin doğruluğunu kabul ettiğinizi belirten kutucuğu işaretlemeyi unutmayın.

Başvuru Formu Captcha

Gelinliğe Evet De Türkiye başvuru formuna tlctv.com.tr/gelinlige-evet-de-turkiye-basvuru-formu adresinden ulaşabilirsiniz.

Rüyalarınızı süsleyen o büyülü gelinliğe kavuşmak ve en mutlu gününüzde melekler gibi görünmek için bu fırsatı kaçırmayın.  

TLC’nin diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tlc adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*