Gelin Evi İzle

Gelin Evi İzle

Show TV’nin eğlence ve görselliğin yanı sıra, gerilim ve tartışma da içeren yarışması Gelin Evi‘nin tüm videolarını, sürekli güncellenen bu sayfadan keyifle izleyebilirsiniz. Gelin Evi izle terimi ile ulaşabileceğiniz tüm videoları sizler için derledik.

Gelin Evi İzle

Gelin Evi programında, birbirlerinin evlerine konuk olan gelinler yemekten çeyize, giyim kuşamdan evin dekoruna kadar akla gelecek her konuda yorum yapıyorlar. Aynı zamanda ev sahibi gelinin hareketlerine, yaptıklarınıza ve yapacaklarınıza göre diğer gelin adayları puan veriyor. O günün sonunda elde edilen puan ev sahibi gelinin hanenize yazılıyor. Daha sonra hafta bitiminde tüm gelin adaylarının puanları ele alınıyor ve en çok puanı toplayan gelin adayımız büyük ödülün sahibi oluyor.

Oldukça çekişmeli, gerilimli, tartışmalı ve eğlenceli geçen Gelin Evi programının bölümlerini kaçırmayın. İşte videolar.

[yotuwp type=”channel” id=”UCr1pNH-CHI2EpV8GiCCym-A” ]

Siz de eviniz ve kendiniz konusunda iddialıysanız ve Gelin Evi programına başvurarak ödülü kazanmak istiyorsanız başvuru sayfasına göz atabilirsiniz: Gelin Evi Başvuru

Diğer yarışmaların videolarına buradan ulaşabilirsiniz: Yarışma Videoları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*