Geleceğin Starı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Geleceğin Starı STAR TV Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Star TV ‘de yepyeni bir program olan Geleceğin Starı başladı! Geleceğin Starı başvuru aşamalarını, katılım şartlarını, kuralları ve detayları sizin için inceledik.

Geleceğin Starı Başvuru Star TV

Birbirinden usta oyuncular, yepyeni bir konsept ile ekranlarımıza gelecek olan Geleceğin Starı yarışmamızın kuralları ve detayları nelerdir? Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak ile beraber geleceğin starını belirleyeceğimiz aynı zamanda güldüren, aynı zaman da hüzünlendiren bölümleri ile bizlere doyumsuz tat verecek olan yarışmamızın büyük ödülü ise gelecek sezon da Star TV ekranlarında boy göstermek.

Yarışmayı kazanan kişi gelecek sezondan itibaren Star TV ekranların da rol almaya başlayacak. Bir çok insanın hayali olan ve hayallerinizi gerçekleştirmek için bir fırsat olan yarışmamıza katılım sağlamayı unutmayın!

Geleceğin Starı Yarışma Şartları

Türkiye’nin güzel sunucularından, aynı zaman da oyuncu Müjde Uzman’ın sunuculuğunu yaptığı yarışmamız da her hafta 16 kişi yani aday yarışacak. Her hafta bir kazananın belirleneceği yarışmamızın kuralı ise yarışmacıların rollerini sergilemesi. Herkesin kendi oyunculuklarını sergileyeceği yarışmamız da kazananlar gelecek sezondan itibaren Star TV ekranlarında oyunculuk yapmaya başlayabilecek.

Aynı zaman da her hafta yarışmamıza bir adet sürpriz konuk jüri olacaktır, böylece sürekli kıyasıya rekabetin yer aldığı yarışmamız da sizlerde hünerlerinizi sergileyerek yıllardır hayalinizi kurduğunuz oyunculuğa bir adım daha atmış olacaksınız.

Yarışmacı adayları tek başına rollerini sergilemeyecek, daha önceden BKM Mutfak gibi ülkemizin çeşitli sinema, tiyatro alanlarında boy göstermiş oyuncular ile beraber (Bu oyuncular: Ferit Aktuğ, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin ve Beste Bereket gibi üst düzey oyuncular) rollerini oynayacaklar. Her hafta 2 adet oyuncunun eleneceği ve diğer haftalarda da yerlerine yenilerinin ekleneceği yarışmamız da amaç ülkemize ve sinema tarihimize başarılı, sempatik, rolünün hakkını veren kaliteli oyuncular yetiştirebilmek.

Geleceğin Starı Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru şartları yukarı da anlattığımız gibi olmaktadır. Juri, sunucu ve kaliteli oyuncular ile yürütülen bu proje Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından STAR TV ekranların da yayınlanacaktır. Yarışmamıza başvuru aşaması orijinal site üzerinde bulunan başvuru formu ile gerçekleşmektedir. Yarışmamıza 18 yaşından küçük bireyler maalesef katılamamaktadır. Başvuru formunda yer alan soruların hepsine doğru ve eksiksiz yanıt verdiğinizden lütfen emin olun. Sorulan sorulardan bir kesit şöyle ;

 • Ad Soyad
 • Doğum Yeriniz
 • Boyunuz
 • Kilonuz
 • Eğitim Durumunuz
 • Telefonunuz
 • E-posta Adresiniz
 • Yaşadığınız şehir

Yukarıda ki gibi yer alan tüm sorulara doğru yanıt verin lütfen, aksi halde kazanmaya hakkınız olsa bile sizinle iletişime geçilemeyebilir.

Geleceğin Starı başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız veya sorunlarınız ile ilgili bizlere iletişim sayfamızdan veya yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Herkese başarılar.

1 yorum

 1. ÖZge Profil Görseli
  ÖZge
  10 Ocak 2020 tarihinde, saat 20:21

  Oyunculuk egıtımı olması gerekıyor mu
  Basvuracak adayların

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*