Gel Hemşerim Başvuru Formu ve Katılım

Gel Hemşerim Başvuru

Show TV ekranlarının yepyeni yarışma ve eğlence programı Gel Hemşerim izleyicileri ile buluşuyor. Stüdyo yerine tertemiz açık havada yapılan yarışma ilk duyurulduğu andan itibaren oldukça ilgi gördü. Biz de sizler için Gel Hemşerim başvuru aşamalarını derledik.

Gel Hemşerim Başvuru Show TV

Doğal bir köy meydanında, mis gibi açık havada, memleketin en doğal ve güzel yerlerinin keyfini çıkarmaya hazırlanın. Gel Hemşerim ile oynayacak, hoplayıp zıplayacak, çekirdek çitleyecek ve aynı zamanda yarışıp kazanacaksınız.

Güldür Güldür Show’dan, tiyatro ve sinemadan tanıdığımız yetenekli ve komik oyuncu Rüştü Onur Atilla‘nın sunumu ile ekranlara gelen Gel Hemşerim ile büyük eğlence yaşayacaksınız.

Gel Hemşerim Yarışması Nerede Çekiliyor?

İlk bölümü Bilecik ilinin Osmaneli ilçesinde çekilen Gel Hemşerim yarışma programında; yaşadıkları köyde, kasabada, bölgede çok meşhur olan, çevresi tarafından sevilen, muhabbetine ve insanlığına doyum olmayan, halkın içinden gelen insanlar toplanarak bir takım oluşturuyor.

Bir araya gelen bu grup, belki de Türkiye’nin en sevilecek takımı olmaya aday oluyor ve yarışma boyunca kıyasıya bir mücadele sergiliyorlar.

Bu hoş sohbetli ve eğlenceli insanlar takım halinde performanslarını sergileyerek ülkenin her yerinden gelen hemşerilerine para kazandıracaklar. Sunucu Rüştü Onur Atilla’nın da bu performansa katılarak çaba göstereceği yarışmada komedi, eğlence ve para ödülü kazanmak bir arada.

Yarışmanın yapımcılığını Yaparsın Aşkım yarışmasının yapımcısı olan ve İlker Ayrık’ın da kurucuları arasında olan Pervasız Yapım üstleniyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Gel Hemşerim yarışmasına katılmak için 2 yöntemimiz mevcut. Başvuru formu ve WhatsApp başvuru hattı. Şimdi bu 2 yöntemi inceleyelim.

Gel Hemşerim Başvuru Formu

Hem doğal, hem eğlenceli, hem de kazandıran Gel Hemşerim yarışmasına katılmak için detaylı olarak hazırlanan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda kişisel bilgilerinizin ve iletişim bilgilerinizin yanı sıra sizi ve en önemli özelliklerinizi anlatabileceğiniz sorular da mevcut. Bu sorulardan bazıları şöyle;

 • Şiveniz veya yöresel bir tavrınız var mı?
 • İnsanların sizi sevme sebebi nedir?
 • Hisleriniz güçlü müdür?
 • Sizi siz yapan en önemli özelliğiniz nedir?
 • Birine yardım ettiğiniz en son zamanı yazınız.
 • Hırslı bir kişiliğe sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Başvuru formunda ayrıca fotoğraf ve video gönderebileceğiniz alanlar da mevcut. Fotoğraf ve video göndermenizin seçilmeniz açısından avantaj yaratacağını da belirtelim.

Gel Hemşerim yarışması başvuru formuna showtv.com.tr/programlar/tanitim/gel-hemserim adresinden ulaşabilirsiniz.

Gel Hemşerim WhatsApp Başvuru Hattı

Yarışmaya ayrıca WhatsApp başvuru hattı üzerinden de başvurabilirsiniz. İlgili numaraya yarışmaya katılmak istediğinizi belirten bir mesaj atarak başlayabilirsiniz. Sonrasında yetkili kişi sizi yönlendirerek başvurunuz için gerekli olan bilgileri alacaktır.

Gel Hemşerim WhatsApp hattı: 0552 458 36 36

Siz de açık havada köy meydanında hem eğlenip, hem yarışıp, hem de para ödülü kazanmak isterseniz Gel Hemşerim tam size göre bir yarışma programı. Hemen başvurunuzu yapın ve katılın. İyi şanslar.

Show TV’nin diğer popüler program ve yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/show adresinden ulaşabilirsiniz.

3 yorum

 1. Muhlis görmez Profil Görseli
  Muhlis görmez
  26 Eylül 2019 tarihinde, saat 00:52

  Onur bey beni de çagırın lütfen evlenicem çok ihtiyacım var

 2. Gülsüm Profil Görseli
  Gülsüm
  12 Eylül 2019 tarihinde, saat 00:03

  Merhaba onur bey çağırırsanız çok sevinirim

 3. Fatma doğan Profil Görseli
  Fatma doğan
  23 Ağustos 2019 tarihinde, saat 22:17

  merhaba guldur guldur adınızı kullanaıcam ibrahim bey

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*