Gardırop Savaşları Başvuru Formu ve Katılım

gardırop savaşları başvuru

Yılın en canlı, en iddialı, en komedi ve en jenerikçi yarışmalarından biri olan Gardırop Savaşları yepyeni bir Moda Yarışması. Şimdi hep birlikti Gardırop Savaşları başvuru aşamalarına bakalım.

Gardırop Savaşları Başvuru Fox TV

Hafta içi her gün Fox TV de yayınlanan programın şimdiden katılımcı sayısı bir hayli fazla. Yarışma son zamanlarda trend olan tasarım ve moda yarışmalarından farklı olarak yürütülüyor.

Yapımını Karga Filmin yaptığı ve yönetmen koltuğunda ise Mehmet İhsan Şengün ile Veli Şimşeğin bulunduğu Gardırop Savaşları’nın genel koordinatörlüğünü ise Ebru Erkal yapıyor.

Gardırop Savaşları Yarışma Detayları

Yarışmada her hafta 5 farklı yarışmacı yarışıyor. Yarışmacıların kendilerine belirli bir miktarda para veriliyor. Bu para ile yarışmacılar gün içerisinde 2 saati geçmeyecek şekilde ayakkabıdan kuaför masraflarına, elbiseden kişisel bakıma kadar tüm ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Burada oluşturmak istedikleri tarz ve tercih ettikleri seçenekler oldukça önemli. Çünkü hafta sonunda oluşturdukları kombinle, saç şekliyle ve makyaj ile jüriyi etkilemeleri gerekiyor.

Yarışmanın jüri koltuğunda tanınan isimler Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav oturuyor. Yarışmacılar kendilerince oluşturdukları moda konseptini jüri üyelerine beğendirmeyi başarabilirlerse hafta sonunda 1000 TL’lik ödülün sahibi oluyorlar.

Haftanın sonunda en düşük puanı alarak en sona kalan yarışmacı adayı ise elenerek yarışmaya veda ediyor.

Gardırop Savaşları Yarışma Finali

Belki de programın en güzel yanlarından biri ise şüphesiz yarışmacı adaylarının yarışma finaline kaldıklarında hazırlayacakları tasarımlar. Çünkü bu tasarımlar yarışmanın adaylara verdiği ücretten değil, kendi eski kıyafetlerinden hazırlanan bir tasarım olacak.

Yarışmanın geçtiği ve konseptlerin sergilendiği muhteşem malikanede, finalde en güzel konsepti yakalayan geleceğin moda yıldızı adayımız tam 100 Bin Türk Lirasının sahibi olacak.

Kendinize güveniyor ve bu alanda en iyisi benim diyorsanız yarışmamıza başvuru yapma aşamasına geçebiliriz.

Gardırop Savaşları Başvuru Formu

Yarışmaya başvuru ve detayları ile ilgili yukarıda anlattıklarımızın yanı sıra başvuru formunda doldurmanız gereken yerler bulunmaktadır. Formda sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz yanıtlamaya özen gösterin.

Formu doldurduktan sonra fotoğraf ekleme bölümünden net bir fotoğrafınızı yükleyip göndermeyi unutmayın. Bu size avantaj sağlayacaktır.

Yarışma katılım şartlarından birinin 18 yaş sınırı olduğunu hatırlatalım. Yaşınız 18’i doldurmamışsa başvursanız dahi maalesef yarışmacı adayı olarak yarışamıyorsunuz.

Gardırop Savaşları başvuru formuna fox.com.tr/gardirop-savaslari adresinden ulaşabilirsiniz.

Kendinize güveninizin tam olduğuna inanıyorsanız, konseptinizin ve tasarımınızın gerçekten göz kamaştırıcı olduğuna inanıyorsanız bu yarışma tam size göre.

İyi şanslar.

Fox TV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/fox-tv adresinden ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. serap Profil Görseli
    serap
    4 Şubat 2018 tarihinde, saat 17:33

    yani bazıları gıcık oluyo ama yinede zevkle izliyordumki final oldu tekrardan başlasın ama aycan demirci ile gizem dinibütün de tekrar gelsin bu arada gül gölge hanıma ayşe hanıma ve raşit beye saygısızlık olmasın ama çok haksızlık yapıyorsunuz . hani kıza zaten az bi bütçe veriyorsunuz zaten bi iki saatleri var ondada ya ağlıyolar ya gülüyolar sizde hemen beğenmiyosunuz ha ama zaten bağzı durumlarda beğiniyosunuz bazen beğenmediniz zamanlarda bende bende beğenemiyoolabiliyorum ama bazı zaman da gerçekten çok kızıyorsunuz onu ağlatacak şekilde eleştiriyorsunuz ama güzel bir program yapmışsınız çok zevkle izliyorum .bu arada hergün 500 tl veriyorsunuz bunu programdanmı kazanıyorsunuz .lütfen yeniden başlayın .saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*