Evlilik Okulu Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Evlilik Okulu Başvuru

TRT 1 ekranların da daha önce görmediğimiz yepyeni bir program formatı geliyor. Bir çok çift evliliklerini kurtarmak ve geleceklerine daha iyi bir şekilde devam edebilmek adına bu yarışmaya başvuruyor. Sizde başvurarak kendi sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Şimdi gelin Evlilik Okulu başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Evlilik Okulu Başvuru TRT 1

Yarışmamız TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır. Hafta içi her gün 17.00 da yayınlanan Evlilik Okulu programına başvurular açıldı mı ? Yarışmanın başvurusu nasıl gerçekleşir? Katılım için adaylardan istenen herhangi bir şart var mıdır? Tüm soruların yanıtı bu yazımızda.

Öncelikle yarışmamıza online başvuru yapabilirsiniz. Bunun için sizlere yöneltilen online başvuru formundaki soruları doğru ve eksiksiz bir biçimde yanıt vermelisiniz.

Bu sorular sizin ve eşinizin isimleri, soy isimleri, doğum yeriniz, tarihiniz, çocuklarınızın olup olmadığı gibi özel ve manevi soruları içeriyor.

Fakat bilmelisiniz ki yarışmamız için katılım şartı online başvuru formunu doldurmaktan geçiyor. Dolayısı ile bu formu tamamen doldurmuş olmanız gerekli ki yarışmaya katılım sağlayabilesiniz.

Evlilik Okulu Kuralları

Yarışmamız uzman psikolog yardımı ile yürütüldüğünden evliliklerinizde ki sorunları tamamen ortadan kaldırabileceğine inanıyoruz. Zira uzman psikolog Yeşim Akıncı bu konuda uzmanlaşmış, eğitim almış bir doktordur.

Sizlerde eşinizi çok seviyor fakat bitmek bilmeyen saçma sorunlarınızdan dolayı evliliğinizin bitmesinden korkuyorsanız eğer bu yarışma tam size göre. Sorunlarınıza çözüm bulmak hiç de zor değil.

Ünlü gazeteci Aynur Ayaz’ın sunuculuğunu yaptığı Evlilik Okulu tamamen sorunları olan eşlerin evliliklerini düzeltmeye yönelik yapılmış bir televizyon programıdır. Hafta için her gün yayınlanan programımızı evinizde izleyerek sizlerde gözlemlemenizi yapabilir ve aynı zamanda aradaki değişimleri de görebilirsiniz.

Evlilik Okulu Başvuru Formu

Bahsettiğimiz gibi TRT 1 tarafından yayınlanan yarışmamız için başvurular online formdan alınıyordu. Bu form sizlere vermiş olacağımız link sayesinde açılıyor ve sizlere yöneltilen birbirinden farklı sorulardan oluşuyor.

Tekrar hatırlatmak isteriz ki bu sorular da herhangi bir yanlış, eksik veya hatalı cevap bulundurmayın. Aksi takdirde eğer size çıkmış olsa bile maalesef bilgilerinizin hatalı veya eksik olmasından dolayı yarışmamızda görevli arkadaşlarımız sizlere ulaşamayacaktır. Bu durumda başvurunuz geçersiz sayılıyor.

Aynı zamanda programda sizlere yöneltilen sorulardan bir kaçını paylaşmak istiyoruz.

Evlilik Okulu başvuru formundaki bazı sorular şöyle:

 • En Son Bitirdiğiniz Okul-Bölüm Nedir?
 • Anne Babanız Sağ Mı, Değilse Ne Zaman Vefat Etti?
 • Kaç Kardeşsiniz ve Ailenin Kaçıncı Çocuğusunuz?
 • Eşinizle Nasıl Tanışıp Evlendiniz?
 • Bugüne Kadar Eşinizle Yaşadığınız En Güzel Olay Nedir?
 • Bugüne Kadar Eşinizle Yaşadığınız En Üzücü Olay Nedir?
 • Eşinizle En Son Ne Zaman, Hangi Sebeple Kavga Ettiniz?
 • Eşinizin En Büyük Hayali Nedir?
 • Eşinizi En Mutlu Eden Olay Nedir?
 • Eşinizi En Çok Kızdıran Olay Nedir?
 • Eşinizle En Son Ne Zaman Dışarı Çıktınız ve Ne Yaptınız?
 • Eşinize Bir Yerden Para Gelse İlk Önce Ne Yapar?
 • Eşinizin En Büyük Kaygıları Nelerdir?

Evlilik Okulu başvuru formuna trt1.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar.

TRT 1’in diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/trt-1 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*