Eser Yenenler Show Seyirci Başvurusu Yeni Sezon

Eser Yenenler Show Seyirci Başvurusu

TV8 ekranlarında yayınlanan eğlence ve sohbet programı Eser Yenenler Show yeni sezonuyla izleyicilerine merhaba diyor. İster bireysel, ister grup olarak katılabileceğiniz ve her bölümde birbirinden değerli konukların olduğu keyifli program Eser Yenenler Show seyirci başvurusu ve katılım bilgilerine birlikte bakalım.

Eser Yenenler Show Yeni Sezon TV8

Mizah, sohbet, sanat ve eğlence temalı program EYS Show‘u bildiğimiz gibi programa adını da veren başarılı oyuncu ve sunucu Eser Yenenler sunuyor. Biraz olsun kafasını boşaltmak ve günlük stresten uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği programa stüdyoda konuk olarak da katılabilmeniz mümkün.

Her bölümde televizyon ekranlarından ve sanat dünyasından yakın tanıdığımız bir çok ünlünün konuk olduğu ve kahkahaların havada uçuştuğu programda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Eser Yenenler’in esprileri, konukların eğlenceli anıları ve sohbeti ile keyifli bir şekilde geçen programda sürpriz gelişmeler de oluyor. Bu güzel programın atmosferini stüdyo ortamında yaşamak ve konuklarla da yakından tanışmak bir çok kişinin istekleri arasında.

Eser Yenenler Show Seyirci Başvurusu

Programa seyirci olarak katılmak için TV8 kanalının ortak seyirci başvuru formu kullanılıyor. Başvuru formundaki tüm alanları eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak seyirci başvurusu yapabiliyorsunuz.

Başvuru formunda özellikle seçmeniz gereken bölümler Yarışma ve Etkinlik bölümleri. Bu bölümlerin ikisinde de Eser Yenenler Show’u ve katılmak istediğiniz program tarihini seçiyorsunuz.

Show programına arkadaşlarınızla veya bir grup halinde katılacaksanız formda katılacak kişi sayısını da belirtebiliyorsunuz. Ayrıca katılacak kişilerin isimlerini tek tek yazabileceğiniz bir alan da eklenmiş durumda.

Formdaki bilgileri doldururken özen göstermeniz ve doğru bilgileri yazmanız son derece önemli. Kişisel bilgilerinizi veya iletişim bilgilerinizi yanlış yazmanız durumunda programa katılımınız iptal edilebilir.

Başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra işleminiz tamamlanacak ve formunuz değerlendirme için incelemeye alınacak.

Eser Yenenler Show seyirci başvurusu için kullanacağınız forma tv8.com.tr/seyirci-basvuru adresinden ulaşabilirsiniz.

Eser Yenenler Show Başvuru Onaylama ve Katılım

Başvurunuz uygun görülerek onaylandığında formda belirttiğiniz cep telefonunuza SMS ile QR kodu ve ID bilgisi iletilecektir. Bu bilgileri program gününe kadar saklamanız gerekiyor. Davet edildiğinizde program ortamına giriş esnasında görevli personele QR kodunuzu veya ID’nizi göstermeniz istenecek.

QR kodu ve ID tek kullanımlıktır yani farklı bir programda kullanamıyorsunuz. Program gününde bu bilgiler yanında olmayan seyirciler maalesef içeri alınmayacaklardır.

Keyifli ve bol güleceğiniz bir gece geçirmek istiyorsanız Eser Yenenler Show tercih edebileceğiniz ve gülme garantili bir eğlence programı. Keyifli seyirler.

TV8’in diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv8 adresinden ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. Batuhan Profil Görseli
    Batuhan
    29 Kasım 2018 tarihinde, saat 20:58

    Eser abi şuan saat 00.00 seni izledim eys show u abi beni al sana bomba haberlerim var aşşırı önemli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*