Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru Formu

Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru

Kanal D 2018 kış aylarına iddialı yapımlarla damga vurmaya devam ediyor. Ebru Şallı ile Zinde Kal başvuru aşamalarını sizler için derledik.

Ebru Şallı ile Zinde Kal Kanal D

Başarılı ve güzel sunucu Ebru Şallı tarafından projelendirilen Ebru Şallı ile Zinde Kal, kadın programlarına yeni bir soluk olmak üzere yakında televizyon ekranlarındaki yerini alacak.

Türkiye’nin en beğenilen kadın programlarından biri olacak olan proje, sağlık, beslenme, diyet, spor ve güzellik ağırlıklı olarak yayın çerçevesi izleyecek. Ünlü manken ve sportif kadın Ebru Şallı’nın sunumu ve önerileri ile gerçekleşen programda sağlıklı yaşamın püf noktalarına değinilecek.

KANAL D ekranlarında olacak programımıza izleyici olarak katılabilir veya TV ekranından severek takip edebilirsiniz.

Ebru Şallı ile Pilates, Spor ve Beslenme

Ebru Şallı ile sağlıklı hayatın sırlarını keşfetmeye hazır mısınız? Artık hareketsizlikten dolayı ağrılar çekmeyi ve aldığınız fazla kiloları unutun. Eriyen kaslarınızı ve kemiklerinizi güçlendirmenin zamanı geldi. Bu program ile yeniden aktif yaşama kavuşacaksınız.

Programda aşağıdaki konularda hareketler ve önerilerden bahsedilecek ve en iyi şekilde faydalanmanız sağlanacaktır.

  • Spor
  • Doğru beslenme
  • Pilates

Haydi kalkın, şimdi hareket zamanı. Bu program ile hayatı daha doğru yaşayacak, kendinizi tazeleyeceksiniz. Kendinize değer verin ve mutlu olmak için mutlaka programımıza katılın veya izleyin.

Ebru Şallı ile Zinde Kal Başvuru Formu

Programımıza katılmak için aşağıda linkini verdiğimiz başvuru formunu doldurarak bize iletmeniz gerekmektedir. Başvuru formunu doldururken doğru bilgiler yazmaya ve eksik alan bırakmamaya dikkat edin. Özensiz ve eksik doldurulan formlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ebru Şallı ile Zinde Kal kayıt formuna kanald.com.tr/ebru-salli-ile-zinde-kal adresinden ulaşarak başvurabilir, size dönüşümüzü bekleyerek programımıza katılabilirsiniz.

Programımızın çekilen bölümlerini her gün KANAL D ekranlarından takip edebilirsiniz.

Sağlıklı günler.

Kanal D’nin diğer popüler yarışma ve programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/kanal-d adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*