Dr. Feridun Kunak Show Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Dr. Feridun Kunak Show

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dr. Feridun Kunak Show modern tıp ile alternatif tıp yöntemlerini birleştirerek izleyicisine sunuyor. Programda pek çok yararlı bilgilere yer veriliyor. Dr. Feridun Kunak cilt hastalıklarından, kemik rahatsızlıklarına kadar pek çok alanda izleyicisini bilgilendirmektedir.

Dr. Feridun Kunak Show Kanal 7

Verimli ve sağlıklı bir hayat için evde yapılabilecek altın değerindeki bilgileri ile seyircisinin sevgisini kazanmayı başarmıştır. Sabahları güne zinde ve enerjik başlamak isteyenler programı kaçırmadan izlemeye devam ediyorlar. Özellikle izleyici kitlesi kadınlardır, kadınlara verdiği alternatif bilgiler ile anneler artık evlerinde çocuklarının ve kendilerinin doktoru olmayı başarmışlardır.

Dr. Feridun Kunak sadece hastalıklar için değil cilt güzellikleri ve cilt bakımları ile ilgili de pek çok yararlı bilgiyi programına taşımıştır. Güler yüzlü eşi de kendine programda eşlik etmektedir, bu sayede program daha eğlenceli ve daha keyifli bir hal almıştır.

Dr. Feridun Kunak programında birçok misafir ağırlamaktadır, burada özellikle bayanların en çok sorduğu sorulardan birkaç tanesi ise, Dr. Feridun Kunak showa nasıl katılabilirim? Dr. Feridun Kunak programına izleyici başvurusu nasıl yapılır? Sorularıdır.

Dr. Feridun Kunak show farklı birçok konuya değinir. Program hafta içi sabah saatlerinde Kanal 7 ekranlarında başlar.

Dr. Feridun Kunak programa başladığında izleyicisine ve misafirlerine farklı spor hareketleri yaptırır, bu sayede güne daha zinde başlayan izleyicisi tüm gün daha aktif ve daha pozitif olmayı başarır. Spordan sonra şükür etmeyi ve dua etmeyi ihmal etmeyen Dr. Feridun Kunak böylece daha doyurucu bir program sunar.

Dr. Feridun Kunak, programın içinde bitkilerden yapılan farklı yağların yapımlarını ve faydalarını seyircisi ile paylaşır bu gerek cilt bakımı olsun gerek sağlık problemlerinde kullanım amaçlı olsun izleyicisini son derece memnun eder. Verdiği tarifler asla kulaktan dolma bilgiler değildir ve tümü denenmiş sağlıklı tariflerdir.

Dr. Feridun Kunak’ın eşi Serap Hanım bayanlara güzellik ve cilt bakımı ile ilgili ipuçları verir buda bayanlar için oldukça avantajlı bir program olma özelliği taşır. Yine Serap Hanım farklı yemek tarifleri beş çayı için tatlı ve tuzlu atıştırmalık tarifleri verir.

Program içindeki ufak tatlı atışmaları ise izleyiciyi tebessüm ettirir, Feridun Kunak içten ve samimi yaklaşımı ile seyirci kitlesini her geçen gün daha fazla artırmıştır. Feridun Kunak telefon bağlantıları ile de seyircisinin sorularına cevap verir ve yardımcı olmaya çalışır.

Programda hediye çekilişleri de mevcuttur. Dr. Feridun Kunak seyircisine program içinde bazı şifreler verir ve program sonunda şifreyi bilenlere hediyeler gönderir, bu hediyeler bazen bir kitap bazen, ayakkabı gibi kişisel ürünlerdir.

Dr. Feridun Kunak Kimdir?

Dr. Feridun Kunak 1950 yılında Ankara’da doğmuştur, lise eğitimine kadar olan tüm eğitim hayatını Ankara’da geçirmiştir. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bitirmiştir. Van Erciş devlet hastanesinde başhekimlik yapmıştır. Şimdilerde kendine ait olan muayenesinde hastalarını tedavi etmektedir.

Dr. Feridun Kunak azmi ile kendini geliştirip ön plana çıkmayı başarmıştır ve TV programlarına başlamıştır. Kendi programının yanında diğer kadın ve sağlık programlarına da konuk olarak katılmaktadır. Türkiye de oldukça sevilen bir isim olan Dr. Feridun Kunak başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Dr. Feridun Kunak Show Katılım

Dr. Feridun Kunak Show katılımı yapmak isteyen kimselerin sayısı oldukça fazladır bunun için yapmanız gereken başvuru formunu doldurmanız olacaktır. Yine sosyal medya ağları üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Keyifli seyirler.

1 yorum

  1. Cansu Hondor Profil Görseli
    Cansu Hondor
    4 Kasım 2018 tarihinde, saat 19:29

    Programa izleyici olarak katılmak istiyorum…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*