Doya Doya Moda Başvuru Formu ve Katılım

Doya Doya Moda Başvuru

TV8, moda yarışmalarında bugüne kadar yapılmayan bir formatı ekranlara getiriyor. Doya Doya Moda programı ile büyük beden giyinen ve kendine güvenen kilolu yarışmacılar kendilerini gösteriyorlar. Hem yarışmacılar hem de ekran başındakiler moda ile ilgili tüm detayları öğreniyorlar. Şimdi Doya Doya Moda başvuru aşamalarını ve yarışma detaylarını birlikte inceleyelim.

Doya Doya Moda Başvuru TV8

Her zaman manken ölçülerinde veya bu ölçülere yakın olan yarışmacıların boy gösterdiği standart moda yarışmalarına farklı bir soluk getiren TV8 başarılı bir yarışmaya imza atıyor. Büyük bedene sahip kilolu kadınların katılabileceği bir yarışma olan Doya Doya Moda ilk günlerde adından oldukça söz ettirmeyi başarıyor.

“Kalıpları yıkmaya geliyoruz” sloganıyla yarışma programları arasına iddialı bir giriş yapan Doya Doya Moda hafta içi her gün izleyicileriyle buluşuyor. İlk günlerden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yarışma programı ilgiyle ve heyecanla izleniyor.

Doya Doya Moda yarışmasına katılan yarışmacılar kendi seçtikleri kıyafetlerle, ayakkabılarla ve çanta, kolye, küpe gibi aksesuarlarla kendi moda tarzlarını ifade ederek jüri üyelerini etkilemeye çalışıyorlar. Ayrıca tercih edilen saç modelinden kıyafeti taşımaya kadar bir çok detay üzerinden de puan veriliyor.

Doya Doya Moda Bölüm Tanıtımları

Doya Doya Moda her gün heyecanlandırmaya ve gergin anlar yaşatmaya devam ediyor. Yarışmanın her bölümü heyecanla bekleniyor ve bölüm tanıtımları ilgiyle izleniyor.

Doya Doya Moda yarışmasının yeni bölüm tanıtımlarını aşağıdaki youtube video kanalından keyifle izleyebilirsiniz.

youtube.com/channel/doyadoyamoda

Doya Doya Moda Yarışma Formatı

Yarışmaya katılan her yarışmacı kendi moda tarzını yaratma imkanına sahip oluyor. Bu tarz ile hem jüri üyelerini hem de izleyicileri etkileyerek yüksek puanlar almayı hedefliyorlar.

Yarışmacılar tüm hafta boyunca sergiledikleri görünüş, davranış ve performansları ile aldıkları puanlar toplanıyor. Haftanın sonunda en fazla puana sahip olan yarışmacı o haftanın birincisi oluyor.

Programın önemli noktalarından birisi eleme sistemi. Her hafta Cumartesi günü yarışmada bir eleme oylaması yapılıyor ve yarışmacılardan birisi elenerek yarışmaya veda ediyor. Ayrıca seyirciler de SMS oyları ile yarışmacıları destekleme imkanına sahip oluyorlar.

Doya Doya Moda Jüri Üyeleri

Kısa zamanda popüler olan yarışmanın jüri koltuğunda moda ve TV dünyasından 4 tanıdık sima oturuyor. Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Banu Noyan’dan oluşan bu zorlu jüri üyeleri yarışmacılara ter döktürüyor.

Zaman zaman yapıcı ve güzel yorumlar yapan jüri üyeleri yarışmacıları oldukça sevindirirken, yeri geldiğinde de sert yorumları ile gerilimli anlar yaşanmasına sebep olabiliyorlar.

Yarışmada ilerleyebilmek ve yüksek puan alabilmek için yarışmacılar sergiledikleri performans ve görünümün yanı sıra jüri üyelerini de iyi tanımaları ve onlarla iyi geçinmeleri gerekiyor. 

Doya Doya Moda Başvuru

Moda ile yakından ilgileniyorsanız giyim ve moda kategorileri dahil bir çok markanın indirim ve kampanyalarının duyurulduğu www.devindirimler.com sitesine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Doya Doya Moda Başvuru Formu

Geniş bir kitleye hitap etmek isteyen yarışma 18 yaşından büyük olan tüm yarışmacı başvurularını kabul ediyor. Yarışmaya büyük bedene sahip kilolu yarışmacı adaylarının katılabileceğini tekrar hatırlatalım.

Talha Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği yarışma programının başvuru formu kısa ve basit sorulardan oluşuyor. Çok fazla zaman harcamadan kolayca doldurulabiliyor. Fakat yine de formu doldururken doğru bilgiler vermeye ve titiz olmaya özen gösterin.

Formda modaya olan ilginiz, tarzınız, giysi dolabınızdaki olmazsa olmazlar ve nasıl kilo aldığınız gibi size fark yaratabilmeniz için olanak sağlayan sorular da mevcut. Ne kadar dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı cevaplar yazarsanız seçilme şansınız o kadar artacaktır.

Yarışma genel anlamda görsel bir yarışma olduğu için başvuru formundaki fotoğraf ekleme bölümü önem kazanıyor. Bu bölüme mümkün olduğunca net gözüken, moda konusuna uygun poz verdiğiniz ve boydan çekilmiş fotoğraflarınızı eklemeniz yararınıza olacaktır.

Son olarak formu göndermeden önce başvuru formunun en altındaki Katılım Şartları ve Gizlilik Politikası bölümlerini okuyup onay kutucuklarını işaretlemeyi unutmayın.

Doya Doya Moda başvuru formuna talyaproduksiyon.com/doya-doya-moda/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Tabuları yıkan moda yarışması Doya Doya Moda tüm büyük beden giyinen kilolu yarışmacı adaylarının başvuru yapmasını bekliyor. Siz de kendinize, bedeninize ve tarzınıza güveniyorsanız başvurunuzu yapın. İyi şanslar.

TV8’in diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv8 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*