Damat Bayıldı Başvuru Formu ve Katılım

Damat Bayıldı Başvuru

Sempatik ve yetenekli oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu yepyeni yarışma programı Damat Bayıldı ile sevenlerini karşılıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan yarışma programında damatlar mutfakta ter döküyor. Onur Büyüktopçu ile Damat Bayıldı başvuru aşamalarına birlikte göz atalım.

Damat Bayıldı Show TV

Format olarak Gelinim Mutfakta yarışmasına benzeyen programda, farklı olarak damat adayları kendilerini göstererek yarışıyorlar. Damatlar kıyasıya yarışmak için mutfağa girecek ve ellerinden geldiği kadar güzel yemekler yapmaya çalışıyorlar.

Yemekleri değerlendirecek olan kişiler ise tabi ki gelin adayları oluyor. Fakat gelinler tadına baktıkları yemeği hangi damadın yaptığını ilk aşamada bilmiyor olacaklar. Tattıkları yemeğe göre kimin yaptığını tahmin etmeye çalışacaklar.

Damat Bayıldı Sunucusu Onur Büyüktopçu

Yemekteyiz programı sunuculuğundan ayrılan Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Damat Bayıldı yarışması ekranlara heyecan, eğlence ve belki biraz da gerilim getirecek diyebiliriz.

Show TV ekranlarında hafta içi yayınlanacak olan yarışmayı kazanan damat adaylarını da birbirinden değerli ödüller bekliyor.

Sempatik tavırları, gerilim anlarında arayı yumuşatan konuşmaları ve esprileri ile yakışıklı oyuncu sevenlerini hayran bırakıyor. Gerilimin, eğlencenin ve rekabetin eksik olmadığı Damat Bayıldı yarışması sosyal medyada da oldukça ses getiriyor.

Damat Bayıldı Başvuru Formu

Başvuru formu, Gelinin Bilgileri, Damadın Bilgileri ve Kayınvalidenin Bilgileri olmak üzere 3 bölüm ile başlıyor. Kişisel bilgilerin istendiği bu 3 bölüm sonrasında ortak sorular yer alıyor. Bu sorulardan bazıları şöyle;

  • “Damat Bayıldı” programına başvurma amacınız ne?
  • Eşinizle nasıl tanıştınız? Ne kadar süredir evlisiniz?
  • Yemek yapmayı sever misiniz? En iyi ve en kötü yaptığınız 3 yemek nedir?
  • Damat eşinin yemeklerini mi yoksa annesinin yemeklerini mi daha çok beğeniyor?
  • Kayınvalidenizle / Gelininizle / Eşinizle aranız nasıl?

Damat Bayıldı yarışmasına katılmak isteyen damat adayları veya damat olanlar form aracılığı ile katılım isteklerini gönderebilirler. Yapılan başvurular arasından seçilen adaylar 2. aşamada yüz yüze mülakat için davet ediliyorlar.

Hem başvuru formunu doldururken, hem de mülakatta gösterdiğiniz ciddiyet ve kararlı tavırların seçilmeniz açısından önemli olduğunu belirtelim.

Damat Bayıldı başvuru formuna ve program bilgilerine showtv.com.tr/programlar/damat-bayildi adresinden ulaşabilirsiniz

Onur Büyüktopçu ile Damat Bayıldı yarışmasına katılarak keyifli zaman geçirip hem de ödül kazanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın. İyi şanslar.

Show TV’nin diğer popüler program ve yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/show adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*