Çok Tatlı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Çok Tatlı Başvuru

KANAL D’de yepyeni bir yarışma ve eğlence program olan Çok Tatlı başladı! Çok Tatlı başvuru, katılım şartları, kurallar ve detaylar ile her şey yazımızda.

Çok Tatlı Başvuru Kanal D

Çocuğunuzu bir kelime ile nasıl tarif edebilirsiniz?

 • Uslu?
 • Yaramaz?
 • Dürüst?
 • Sabırsız?

Çocuğunuzu tanıdığınızdan emin misiniz? Sizce çocuğunuz çikolata dolu bir kaba dokunmadan durabilir mi? Peki kendisinden istenilen görevleri istendiği gibi yapabilir mi? Acaba büyük ödüllerden hangisini seçer? Kazanmaya, eğlenmeye ve çocuklarınızı daha da iyi tanıyacağınız bir yarışma: Çok Tatlı!

Oldukça eğlenceli ve eğitici bir şablonla yayın hayatına başlayacak olan Çocuk Tatlı yarışması, KANAL D ekranlarında gösterime girecek. Anne ve babaları ile yarışmaya katılacak çocuklar hem eğlenecek, hem öğrenecek hem de birbirinden sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Çok Tatlı Yarışma Şartları

Türkiye’nin en eğlenceli çocuk-aile yarışması olan programımıza katılmak için çocuklarla birlikte ebeveynler de istekli olmalıdır.

Her programda birbirinden farklı karakterde minikler, kendilerine verilen görevleri yerine getirmeye, sorumluluk sahibi olmaya ve eğlenmeye doyamayacaklar. Üstelik büyük sürpriz hediyeler de onları bekliyor.

Her ailenin kendi ve kişiliğini sergileyecek olan yarışmamız yakında KANAL D ekranlarında olacak. Yarışmamızı Serhat KILIÇ sunacak.

Yarışmamız eğlence amaçlı olduğu kadar, diğer bir açıdan çocuklarımızın kendini tanıması, geliştirmesi, sosyalleşmesi ve eğitimi amaçlarını kapsamaktadır.

Uzmanlarımız arka planda ailelerimize destek sunacaklar ve onlar için en iyi ortamı hazırlayacaklardır. Minikler, hem eğlenecek, hem güldürecek hem de ailelerini şaşırtacak!

Çocuğunu tanıyan, onun gelişimini destekleyen, eğlenmeyi seven, açık fikirli ve evladının daha farklı özelliklerini keşfetmesini isteyen tüm aileler programımıza başvurabilir. Yarışmamız yakında KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak.

Çok Tatlı Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru şartları yukarı da anlattığımız gibi olmaktadır. Jüri, sunucu ve kaliteli oyuncular ile yürütülen bu proje Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından KANAL D ekranlarında yayınlanacaktır.

Yarışmamıza başvuru aşaması orijinal site üzerinde bulunan başvuru formu ile gerçekleşmektedir.  Yarışmamıza 3-7 yaş çocuğu olan aileler katılabilir. Lütfen sadece kendi aileniz için başvurun. Paylaşacağınız fotoğraf ve videolar size ait olmalıdır.

Çok Tatlı Başvuru

Formda yer alan tüm sorulara doğru yanıt verin lütfen, aksi halde kazanmaya hakkınız olsa bile sizinle iletişime geçilemeyebilir.

Çok Tatlı başvuru formuna ve programın detaylarına kanald.com.tr/cok-tatli adresinden ulaşabilirsiniz.

Sorularınız veya sorunlarınız ile ilgili bizlere iletişim sayfamızdan veya yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Kanal D’nin diğer popüler yarışma ve programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/kanal-d adresinden ulaşabilirsiniz.

6 yorum

 1. Leila Profil Görseli
  Leila
  31 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:33

  Marhaba ban leila 42yashidaim iran dan sizi chok izliurum ban bu yeni bir bana katelmak istiorom sizin dilinize bliurom lotfannnnn turkie chok seviorommmmm

 2. SERKAN Profil Görseli
  SERKAN
  29 Ağustos 2018 tarihinde, saat 14:45

  BİZİ MAYA AKADEMİ DİYE BİR YER ARADI, GÖRÜŞMELER ORADAMI YAPILIYOR YOKSA İŞLETİLİYORMUYUZ?

 3. Emine Profil Görseli
  Emine
  3 Ağustos 2018 tarihinde, saat 12:32

  merhaba daha uzakta olanlar kendilerimı gidecek yoksa siz mi aldırıyorsunuz ve ödüller nelerdir

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   4 Ağustos 2018 tarihinde, saat 09:06

   Siz katılım sağlıyorsunuz.

 4. Eylül Profil Görseli
  Eylül
  18 Temmuz 2018 tarihinde, saat 12:32

  Bizi de alın

  • TV Editörü Profil Görseli
   TV Editörü
   18 Temmuz 2018 tarihinde, saat 12:34

   Merhaba, bilgilerle birlikte başvuru formunu doldurmalısınız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*