Çağla ile Yeni Bir Gün Başvuru Formu ve Katılım

Çağla ile Yeni Bir Gün Başvuru

2019 yılına dizileri ve yarışma programları ile damga vuran FOX TV; sağlık, moda ve tasarım programlarını hız kesmeden yayına hayatına katmaya devam ediyor. Bu alanda yayında olan popüler programın adı Çağla ile Yeni Bir Gün. Gündüz kuşağında oldukça rağbet gören Çağla ile Yeni Bir Gün başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Çağla ile Yeni Bir Gün Fox TV

Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam eden programı ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel sunuyor. Programın yapımcılığını birçok başarılı yapıma imzasını atan Provizyon Medya yapıyor. Programa izleyici olarak katılım başvurusunda bulunabilir, siz de Çağla Şikel ve konukları ile tanışarak aynı zamanda programda yer alabilirsiniz.

Ülkemizde oldukça popüler olan gündüz kuşağı kadın programlarına yeni bir alternatif ve soluk olan program, kadın ağırlıklı bir yayın akışı izleyerek oldukça faydalı bilgiler veriyor. Sağlıklı yemek tariflerinden güzellik sırlarına, zayıflama programlarından yeni moda trendlerine kadar bir çok konuya yer veriliyor.

Her bölüm farklı konuda uzmanların katıldığı programda sağlık ve hastalık konularında da değerli bilgiler veriliyor ve hem konukların hem de izleyicilerin bilgi edinmesi sağlanıyor.

Çağla ile Yeni Bir Gün Program İçeriği

“Biz kadınlar güzel olmak isteriz. Güzel yemekler yapmayı da isteriz. Sağlıklı olmak, trendleri takip etmek ister, modadan uzak kalamayız.” sloganı ile tanıtımı yapılan programın günlük yayın akışındaki ana başlıkları şöyle:

  • Güzellik
  • Yemek
  • Sağlık
  • Yeni trendler
  • Moda
  • Estetik
  • Dekorasyon
  • Alışveriş

Alanında uzman olan konukları ile uzman fikirleri ve değerlendirmelerin de yer aldığı program her gün sürprizlerle izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Programı ekran başında izleyebileceğiniz gibi başvuru yaparak programa konuk olarak da katılabilmeniz mümkün.

Çağla ile Yeni Bir Gün Başvuru Formu

Stillerine ve tarzlarına güvenen her yaştan izleyiciler programa katılabilir. Bunun için başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup göndermeniz yeterlidir.

Çağla Şikel Yeni Bir Gün başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de programa katılarak hem keyifli bir gün geçirip hem de yararlı bilgiler sağlamak isterseniz başvurunuzu yapın.

Fox TV’nin diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/fox-tv adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*