Bugün Düğünümüz Var Başvuru Formu ve Katılım

Bugün Düğünümüz Var Başvuru

Herkesin severek izlediği kanal olan TV 8, Bugün Düğünümüz Var programı ile ilgi çekici yapımlara devam ediyor. TV8 bu yayın döneminde deTüm Türkiye tarafından beğenilen programlara ve yarışmalara yer vermeye devam edecek gibi gözüküyor. Bugün Düğünümüz Var başvuru aşamalarına hep birlikte bakalım.

Bugün Düğünümüz Var Başvuru TV8

Bu programın ana amacı düğün öncesi, düğüne hazırlık ve düğün telaşı içinde yaşanan tüm süreçleri izleyici ile buluşturmak.

Programın konsepti düğün olduğu için, kurgu ve montaj müdahalelerin oldukça az olduğu ve gerçek bir yaşantı kesitinin izleyicilerle buluşacağını söyleyebiliriz. Bu yapım, Türk tv program yapımları arasında çok rastladığımız bir konsept değil.

Program boyunca kız isteme merasimi, tanışma, düğün ve kına alışverişleri, çeyizlerin hazırlanması, düğün ve nişan hazırlıkları gibi birçok olay örgüsü izleyicilerle buluşacak.

Bugün Düğünümüz Var Katılım Şartları

Bu yarışmaya başvurmanız için evlenmek üzere anlaşmış ve tüm süreci planlamış, evlilik tarihini belirlemiş bir çift olmanız, sosyal, iletişimi yüksek ve kendini rahat ifade eden bir takım olmanız gerekiyor.

Program hafta içi her gün TV8 ekranlarında sizlerle buluşacak. Her hafta 4 çiftin yarışacağını bu programda, birinci olan çift 15 bin TL ödülü kazanacak. Çiftler, düğünleri ve tüm süreç hakkında birbirlerini yapıcı ve iyi yönde eleştirilerle değerlendirecekler.

Bugün Düğünümüz Var Başvuru Formu

Bugün Düğünümüz var yarışmasına başvurmak için yarışma formunu doldurmanız gerekiyor. Aşağıda formun örneğini görebilirsiniz. Formdaki tüm alanları eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduğunuzdan emin olun.

Bugün Düğünümüz Var Başvuru

Bu aşamada karşınıza çıkan formda sizden istenecek bilgiler şu şekilde;

 • Ad ve Soyad
 • Doğum tarihi ve doğum yeri
 • Boy ve kilo
 • Yaşadığınız ülke, şehir ve ikametgah adresiniz
 • Ev ve cep telefonu, e posta adresiniz
 • Fotoğraflarınız
 • Düğün tarihiniz
 • Düğünün yapılacağı şehir

Yukarıda yer alan tüm sorulara doğru yanıt verin lütfen, aksi halde kazanmaya hakkınız olsa bile sizinle iletişime geçilemeyebilir ve başvurunuz geçersiz olur.

Bugün Düğünümüz Var başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız veya sorunlarınız ile ilgili bizlere iletişim sayfamızdan veya yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Herkese başarılar.

1 yorum

 1. zûbeyde tokay ankara Profil Görseli
  zûbeyde tokay ankara
  17 Eylül 2018 tarihinde, saat 11:23

  Juri olmak istiyorumm harkayim pozitif enerji doluyum acun bey lûtfen benide gôrûn birlikte siz harika bir insansiniz fûguran oyunculuk yapiyorum ama daha gûzel çeyler yapabilirim siz çok seviyorumve ben anneyim bekliyorum harikaaa evett

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*