Benimle Söyle Eftelya Sesiyle Büyüledi

Benimle Söyle Eftelya

Kanal D’nin yeni yarışması Benimle Söyle’nin ilk bölümü bugün izleyicisiyle buluştu. Yarışma, birbirinden renkli 100 jüri üyesi ve Enis Arıkan’ın enerjik sunumu ile adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Benimle Söyle Eftelya sergilediği performans ve etkileyici sesi ile herkesin beğenisini topladı.

Benimle Söyle Eftelya

Benimle Şöyle yarışmasının konsepti, her yarışmacının şarkı ve sahne performansını sergileyerek, karşısında onu izleyen 100 kişilik jüriyi etkilemesi ve onları da ayağa kaldırarak kendilerine eşlik ettirmeyi başarması üzerine kurulu. Yarışmanın birbirinden değerli ve fark yaratacak olan 100 kişilik jürisine de Birce Akalay kaptanlık ediyor.

İlk bölümün yarışmacıları arasında sahneye çıktığı anda ışığı ile dikkat çeken Eftelya, sesi ve farklı yorumu ile hem jüri üyelerini hem de ekranları başındaki izleyicileri tam anlamıyla büyüledi. Farklı tarzı ve güçlü sesi ile performansına başladığı ilk anda dikkat çekerek herkesin tüylerini diken diken eden Eftelya yarışmanın favorileri arasında gösteriliyor.

Eftelya, performansı ile 97 jüri üyesini ayağa kaldırarak 97 puan ile haftanın en yüksek derecesini aldı. İlk haftayı ilk sırada bitiren Eftelya 2. performansa gerek kalmadan direk yarı finale yükseldi.

Eftelya’nın Benimle Söyle ilk bölümündeki çok beğenilen ve tüm yarışmacıları geride bırakan performansını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

[yotuwp type=”videos” id=”YNC2dkA-WTQ” ]

Eftelya’yı kutluyoruz ve yarı finalde başarılarının devamını diliyoruz.

Benimle Söyle yarışması başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: Benimle Söyle Başvuru

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*