Beni Takip Et Başvuru Formu ve Katılım

Beni Takip Et Başvuru

Sosyal medya tutkunları, fenomenleri ve sosyal medyada zaman geçirmeyi sevenler için Teve2 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başladı. Beni Takip Et adlı yarışma programı ile takipçilerinizi arttırarak fenomen olmaya veya fenomen yarışmacıları yakından takip etmeye var mısınız? O halde sosyal medyayı yerinden oynatacak yarışma Beni Takip Et başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Beni Takip Et Başvuru Teve2

Beni Takip Et programı ile televizyon ekranını kullanarak kendinizi veya sosyal medya sayfanızı tanıtıp milyonlarca takipçi kazanmaya ne dersiniz? Bu yarışma programı ile hem eğlenecek hem de kazanacaksınız.

Sosyal medya ile televizyon ekranını birleştiren yarışma programı Beni Takip Et, televizyonda yayınlanan yarışma programları arasında kendi türünde bir ilk oluyor. Sosyal medya kullanıcılarını çok yakından ilgilendiren yarışma oldukça ilgi görüyor ve konuşuluyor.

Beni Takip Et Yarışma Formatı

Beni Takip Et yarışması, Teve2 ekranlarından milyonlarca izleyiciye, sosyal medya kullanıcısına ve diğer sosyal medya fenomenlerine ulaşarak etkileşim halinde olmak ve takipçi kazanmak üzerine kurulu. Siz de kendinizi göstererek insanların ilgisini çekebilir ve takipçilerinizi arttırarak fenomen haline gelebilirsiniz.

10 hafta sürmesi planlanan yarışma programında, 5 kız ve 5 erkek yarışmacı her hafta daha çok takipçi kazanmaya çalışarak haftanın birincisi olmayı amaçlıyorlar. 10 hafta sonunda da en fazla takipçiye ulaşan yarışmacı tüm Türkiye tarafından tanınarak bir fenomen haline gelecek.

Vadi İstanbul alışveriş merkezinde özel olarak hazırlanan bir evde hem yaşayacak hem de yarışacak olan 10 yarışmacı kendilerine verilen haftalık görevleri de yapmayı hedefleyecekler.

Takımlar halinde küçük oyunlarda yarışacak olan yarışmacılar izleyicilerin beğenisini kazanarak kendilerine daha fazla takipçi elde etmeyi hedefliyorlar.

Beni Takip Et Sunucusu Doğa Sülen

Beni Takip Et yarışmasının sunuculuğunu televizyon ekranlarından tanınan sunucu Doğa Sülen üstleniyor. Kendisini eski projelerden olan Biri Bizi Gözetliyor yarışmasından hatırlayabilirsiniz.

Sakin ve tutarlı sunumu ile kendini sevdiren sunucu Beni Takip Et ile de kendinden söz ettirecek gibi gözüküyor. Deneyimi ve ciddi duruşu ile bu yarışmaya da katkısı büyük olacaktır.

Beni Takip Et Başvuru Formu

Türkiye’nin her bölgesinde ve ilinde yapılacak mülakatların ardından seçilen ve birbirini tanımayan şanslı Beni Takip Et yarışmacıları, İstanbul’da Vadi İstanbul adlı AVM’de hazırlanan yaşam alanında günlerini geçiriyorlar.

Özel yaşam alanında 10 hafta süresince izleyicilere kendilerini kanıtlayıp sevdirerek tüm Türkiye’nin tanıyacağı birer internet fenomeni olmak için rekabet ediyorlar.

Teve2 ekranlarında yayınlanan programda yarışmacılar 2 takıma ayrılarak birbirleri ile yarışırken, sosyal medyada da televizyonun avantajını kullanarak kendi takipçi sayılarını arttırmaya çalışacaklar.

Yarışmaya katılmak için doldurmanız gereken başvuru formu detaylı ve özenli hazırlanmış. Yarışma konusundaki ciddiyetinizi göstermek için sizden istenen tüm bilgileri titizlikle ve doğru olacak şekilde doldurmalısınız.

Başvuru formunda standart olan kişisel bilgileriniz, iletişim ilgileriniz gibi bölümlerin dışında sizden sosyal medya hesaplarınız ve kişiliğinizi tanıtacak birçok bilgi isteniyor. Sizi en iyi anlatacak şekilde doldurarak kendiniz veya sosyal medya hesabınız için avantaj sağlayabilirsiniz.

Beni Takip Et başvuru formuna teve2.com.tr/formlar/beni-takip-et adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin sosyal medya hesaplarından da her yarışmacı için paylaşımlar yapılacak ve aktif takip sağlanacaktır. Sitemizin sağ alt kısmında butonlarını görebileceğiniz sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek güncel bilgi alabilirsiniz.

Sosyal medyayı yerinden oynatacak rekabet başlıyor. İyi eğlenceler.

Teve2’nin diğer popüler program ve yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/teve2 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*