Bebeğim Yolda Başvuru Formu ve Katılım

Bebeğim Yolda Başvuru

Show TV çok farklı bir yarışma programı ile TV ekranlarına iddialı bir giriş yapıyor, Bebeğim Yolda. Oldukça farklı bir yarışma programı olacak olan Bebeğim Yolda, kadın izleyicileri televizyon başına kilitleyecek. Bu yarışma ile bir bebeğin hayata gözlerini açmasına kadar geçen tüm aşamalar, renkler, güzellikle izleyiciyle buluşacak. Şimdi Bebeğim Yolda başvuru aşamalarına göz atalım.

Bebeğim Yolda Başvuru Show TV

Bebeğim Yolda yarışmasında her gün bir bebek adayı anne izleyicilerle buluşacak. Çarpıcı ve iddialı bebek partileri, bebek mevlütleri, rengarenk bebek odaları, süslemeleri, eşyaları, hoşgeldin süslemeleri, lohusa odaları ve birbirinden ilginç ve bilgilendirici ince detaylar, anne adayları tarafından izleyicilere sunulacak ve her hafta bir birinci anne-bebek büyük ödüle kavuşacak.

Anne adaylarının hayallerindeki ve tüm detaylarıyla şekillendirilmiş, zenginleştirilmiş bebek odası yapacaklar. Anne, baba ve tüm ailenin yeni hayatlarına, bebeklerine hazırlık süreçlerinin ekrana geleceği programda, her gün bir bebek odası yapılacak ve hafta birincisi olan anne adayının tüm doğum masrafları karşılanacak.

Bebeğim Yolda Katılım Şartları

En zevkli anne adayları; sizler için Show TV ekranlarında yepyeni bir yarışma var. Siz de hayallerinizdeki bebek odasını hayata geçirmek için yarışmamıza başvurabilir, bebeğinize en büyük hediye olan bebek odasını yapabilirsiniz. Bebek bekleyen tüm anne adayları yarışmamıza başvurabilir.

En güzel doğum odasını ben hazırlarım, en eğlenceli hoş geldin bebeğim partisini hayata geçiririm, en şık lohusa odası benim hayallerimde gizli, en cici yeni doğan kıyafetlerini sergilemek istiyorum diyorsanız bu yarışma size göre.

Her gün bir bebek odası yapıyor, hafta birincisi anne adayının tüm doğum masraflarını karşılıyoruz. Bebeğim için her şeyin en iyisini yaparım diyorsanız mutlaka yarışmamıza başvurun.

Bebeğim Yolda Başvuru Formu

Yarışmamıza başvururken mutlaka gerçek bilgilerinizi iletin. Gerçek fotoğraf, video ve bilgileri göndermeyenlerin başvuruları dikkate alınmaz.

Bebeğim Yolda Başvuru

* Adınız:
* Soyadınız:
* Doğum tarihi ve yeri:
* Yaşadığınız şehir
* Mesleğiniz:
* Adres:
* Ev telefonu:
* Cep telefonu:
* E-Posta adresiniz :
* Aslen Nerelisiniz :
* Eşinizin Mesleği :
* Eşiniz İle Akrabalık Durumunuz Var Mıydı?:
* En Son Mezun Olduğunuz Okul:
* Sosyal medyada size ait bir sayfa var mı?
* Eviniz Kaç Metrekare?
* Bebek Odası İçin Belirlediğiniz Oda Var Mı? Kaç Metrekare?
* Salonunuz Kaç Metrekare?
* Evdeki Oda Sayısı?

Bebeğim Yolda başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Uygun bulunmanız halinde sizlerle ajansımız aracılığı ile iletişime geçeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*