Apartmanlar Yarışıyor Başvuru Formu ve Katılım

Apartmanlar Yarışıyor Başvuru

TV8’in yeni yemek yarışması Apartmanlar Yarışıyor ekranlarda yerini aldı. Büyük ilgi ile karşılanan yarışma programı apartmanlar arası rekabet ve eğlence dolu bir program olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi birlikte Apartmanlar Yarışıyor başvuru aşamalarına ve yarışmanın detaylarına bakalım.

Apartmanlar Yarışıyor Başvuru TV8

TV8 ekranlarında başlayan yeni yemek yarışması Apartmanlar Yarışıyor, karşılıklı 2 rakip apartman arasında geçen rekabet ve eğlenceyi konu alıyor.

Yarışmada rakip apartmanların her biri 3 komşu daireden oluşan bir takım oluşturarak en iyi yemeği ve sunumu yapma konusunda iddialarını ortaya koyuyorlar. Takım üyeleri en güzel yemeği, en lezzetli tatlıyı ve en özel sunumu yaparak her gün rakiplerinin önüne geçmeye çalışıyorlar.

Her günün sonunda rakip apartmanlar birbirlerine puan vererek değerlendiriyorlar. Haftanın sonunda en iyi menüleri hazırlayan ve en çok puanı alan apartman takımı büyük ödülün sahibi oluyor.

Apartmanlar Yarışıyor Sunucusu Ümit Kantarcılar Kimdir?

10 Ekim 1987 Antalya doğumlu olan sunucu ve oyuncu Ümit Kantarcılar, ilk tiyatro hayatına Antalya Belediye Tiyatrosu’nda başladı. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri alan Ümit Kantarcılar bir çok tv projesinde rol almıştır.

Pis Yedili isimli okul dizisinde canlandırdığı Ceyhun karakteri ile tanınan oyuncu, Kızlar ve Anneleri isimli yarışma programının da sunuculuğunu yapmıştır. Ayrıca Şehrin Melekleri, Babalar Ve Evlatlar, Yerden Yüksek, Rengarenk, Pis Yedili, Çakıl Taşları, Küçük Sırlar ve İki Aile gibi dizilerde de rol almıştır.

Apartmanlar Yarışıyor Başvuru Formu

Apartmanlar Yarışıyor programına katılmak için başvuru formunu doldurup göndermeniz gerekiyor. Başvuran kişi aynı zamanda takımı oluşturan kişi oluyor ve apartmandaki takım arkadaşlarını da başvuru formunda belirtmesi gerekiyor.

Başvuru formundaki tüm alanları eksiksiz doldurduğunuzdan emin olun. Özellikle iletişim bilgilerinizin doğru olması, size ulaşılabilmesi için önemli.

Formun sonunda fotoğraf yükleyebildiğiniz bir alan da mevcut. Bu alana birden fazla fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Kendinizin, takım arkadaşlarınızın ve apartmanın fotoğraflarını ekleyebilirsiniz.

Tüm alanları doldurup fotoğrafları da yükledikten sonra katılım şartları ve gizlilik politikası alanlarını da işaretlemelisiniz. Sonrasında onayla butonuna basarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Apartmanlar Yarışıyor başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Takımınızı kurun, menünüzü hazırlayın ve karşı apartmana rakip olarak büyük ödül için yarışın.

İyi şanslar.

TV8’in diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv8 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*