Anneler ve Gelinler Başvuru Formu ve Katılım

Anneler ve Gelinler Başvuru

Star TV’nin yeni yarışması Anneler ve Gelinler, 4 hamarat gelinin büyük bir çiftlikte kayınvalideleri ile birlikte hünerlerini göstererek birbirleri ile yarışması formatına sahip. Eğlenceli ve doğal yarışma Anneler ve Gelinler başvuru aşamalarına hep birlikte göz atalım.

Anneler ve Gelinler Başvuru Star TV

Türkiye’nin en doğal yarışması sloganıyla ekranlarda yerini alan ve farklı konsepti ile dikkat çeken Anneler ve Gelinler yarışması oldukça fazla ilgi görüyor. Yarışma hafta içi her gün Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Sevilen sunucu Ezgi Sertel’in sunuculuğunu yaptığı yarışma programında her hafta 4 gelin hünerlerini sergileyerek birbiriyle kıyasıya mücadele ediyorlar. Gelinlere kayınvalideleri hem destek oluyor hem de akıl hocalığı yapıyor.

Zorlu doğa görevlerinin ve mutfak maharetlerinin sergileneceği yarışmada gelinleri eğitmesi için bir uzman olmazsa olmazdı. Bu uzman eğitmen görevini de adından söz ettiren yönetmen ve sanatçı anadolu kadını Ümmüye Koçak üstleniyor.

Gelinler, doğal ortamda verilen görevler ile güçlerini, el ve kol becerilerini, uyum sağlama yeteneklerini ve kısıtlı zamanda gerilen sinirlerini kontrol edebilme becerilerini sergileyerek öne çıkmaya çalışıyorlar. Mutfakta ise yemek yapma hünerlerini sergileyerek en lezzetli yiyecek ve tatlıları yapmaya çalışıyorlar. Yaptıkları lezzetleri diğer kayınvalidelere sunarak en yüksek puanı toplamaya çalışıyorlar.

Anneler ve Gelinler Ödülü

Anneler ve Gelinler yarışmasının büyük ödülü 1 kese altın. Sunucu Ezgi Sertel yarışmanın ilk günü her kayınvalideye 20’şer altın veriyor. Her hafta yarışan 4 gelin topladıkları puanlara göre değerlendiriliyor.

Gelinler hem doğal ortamda hem de mutfakta becerilerini göstererek puan kazanıyorlar. Kayınvalideler gelinleri değerlendirerek ellerindeki altınları onlara dağıtıyorlar. Eğitmen Ümmüye Koçak‘da gelinlere çiftlik görevleri vererek onları değerlendiriyor ve o da altın dağıtıyor. Haftayı en yüksek puanı alarak birinci şekilde bitiren gelin ödül olarak 1 kese altını kazanıyor ve evine altınlarla dönüyor.

Anneler ve Gelinler Yarışması Nerede Çekiliyor

Karga Film’in yapımcılığını üstlendiği doğal yarışma Anneler ve Gelinler, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde çekiliyor. İlçedeki 55 dönümlük bir arazide bulunan doğal bir çiftlikte hazırlanan yarışma ortamı gelinleri oldukça zorluyor.

Bu çok sevilen ve tamamen doğal olan çiftlikte 2 eşek, 15 inek, 35 koyun, 1 at ve 110’dan fazla tavuk bulunuyor. Gelinlerin görevleri bazen bu güzel hayvanlarla, bazen de odun kesmek, saman taşımak gibi çiftliğin diğer rutin işleriyle ilgili oluyor.

Anneler ve Gelinler Başvuru Formu

Yarışmaya Star TV aracılığı ile başvuru kabul ediliyor. İster iletişim formu, ister telefon, isterseniz de e-posta yoluyla iletişime geçerek başvurmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Başvuru için doğru bilgileri verdiğinizden ve iletişim bilgilerinizin eksik olmadığından mutlaka emin olun.

Anneler ve Gelinler başvuru formu için tıklayın.

Başvuruyu telefon aracılığı ile yapacak olanlar bu numaralardan ilgili temsilciye ulaşabilirler: 0212 335 00 00 – 0212 330 00 50

E-posta yoluyla başvuru yapmak isteyenler de izleyicitemsilcisi@startv.com.tr adresine, başvurmak istediklerini kişisel bilgileri ile birlikte e-posta göndererek başvurabilirler.

Türkiye’nin en doğal yarışması olan Anneler ve Gelinler yarışmasında iddialıysanız ve altınları ben alırım diyorsanız başvurunuzu yapın ve kendinizi gösterin. İyi şanslar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*