Alışveriş Melekleri Başvuru Formu ve Katılım

Alışveriş Melekleri Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Dağılan moda yarışmalarından sonra seyircilerin en çok sordukları soru ise Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun hangi program ile karşımıza gelecekleri idi. Kanal D’nin yep yeni yarışması Alışveriş Melekleri başvuru formu, katılım şartları ve diğer detayları yazımız da yer almaktadır.

Alışveriş Melekleri Kanal D

Ekranların karşısına çıkmaya hazırlanan şimdiden 2 bölümü yayınlanmış olan Alışveriş Melekleri isimli moda yarışmamızın başvuru formu ve detayları nasıldır? Kanal D ‘den yeni bir fırsat. Hafta içi her gün saat 10.00 da televizyonlarımızda yer alan yarışmamız şimdiden oldukça ilgi görüyor!

Farklı bir moda yarışmasından da tanıdığımız Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun eşsiz yorumları ve sunumları ile karşımız da olacak olan Alışveriş Melekleri heyecanımızı yerle bir ediyor.

Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun yarışmayı aynı anda hem sunup hem de juri koltuğun da yarışmacı adayların stillerine ve yaptıklarına yorum yapması bekleniyor.

Diğer bir önemli detay ise yine farklı bir moda yarışması programlarından tanıdığımız Ayşegül Doğan, Nihal Candan ve Simay Tokatlı oluyor. Bu üç efsane isim yarışmacı adaylarınını yönlendirip, kendilerini juri üyelerine beğendirtecek kombinleri satın almalarına ve onları yönlendirmeye yardımcı oluyorlar.

Alışveriş Melekleri Yarışma Katılım Şartları

Yarışmamızın katılım şartların da denk geldiğimiz katı kurallar bulunmamakta. Fakat tabi yine de belli başlı kuralları da göz ardı etmemek gerek. Şüphesiz bunlardan en büyüğü yarışmaya katılım sağladığınız başvuru formunu doldurduğunuz bilgilerin tamamen kendi sorumluluğunuzda olduğunu peşinen kabul etmiş oluyorsunuz. Bu yükümlülükten Kanal D veya yapımcılar sorumlu tutulamaz.

Bunun dışın da yarışma katılımı için 18 yaşınızdan büyük olmanız gerekmektedir. Sizlere yöneltilen sorulara (yaşınız, kilonuz, göz  renkleriniz, yaşadığınız yer, işiniz vs.) mutlaka doğru yanıtlar vermelisiniz. Bunlar dışında belirlenmiş bir kural bulunmamaktadır. Alışveriş Melekleri yarışmamızın büyük ödülü ise tamı tamına 10.000 TL dir.

Alışveriş Melekleri Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru aşaması internet üzerinden form doldurularak gerçekleşmektedir. Maalesef Whatsapp ile başvuru seçeneği maalesef bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde eklenmesi durumunda tvyarismabasvurulari.com’u takip etmeyi unutmayınız.

Diğer önemli bir mevzuat ise sizlere yöneltilen başvuru formunda ki sorulara tamamen doğru, eksiksiz ve net yanıtlar vermenizdir. Aksi takdir de sizlerle iletişime geçilemez ve yarışma başvurunuzu askıya alınır.

Yarışmamızın başvuru formunda yer alan soruların tamamının yükümlülükleri, formu dolduran kişiye aittir bunu da unutmayınız. Sizlere yöneltilen sorular ise kişisel bilgileriniz, hobileriniz, bu yarışmaya neden katılmak istediğiniz gibi sorulardır.

Yarışmamızın başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Yer alan soruların doğruluğunu lütfen teyit ediniz. Kafanıza takılan veya başvuru formu aşamasında zorlandığınız, yapamadığınız yerleri bizlere yorum veya iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

Herkese başarılar ve iyi şanslar!

1 yorum

  1. demet turgut Profil Görseli
    demet turgut
    6 Aralık 2017 tarihinde, saat 20:08

    başvurulara cevap nekadar zaman sonra geliyo acaba

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*