Aileler Yarışıyor İzle

Aileler Yarışıyor İzle

Aileler Yarışıyor yarışma programı Ufuk Özkan’ın sunumuyla hata içi her gün TV izleyicisi ile buluşuyor. Hem eğlendiren hem de bol bol ödül dağıtan konsepti ile diğer yarışmalardan biraz daha fazla öne çıkıyor. Aileler Yarışıyor izle denince akla gelen en kolay ve keyifli video sayfamızdan Aileler Yarışıyor yarışmasının yayınlanan son bölümlerini ve en beğenilen bölümlerini izleyebilirsiniz. Yarışmaya katılmak isteyenler buradan başvuru sayfasına ulaşabilirler: Aileler Yarışıyor Başvuru

Aileler Yarışıyor İzle

Yeni formatı ile yeni bir yapım olan Aileler Yarışıyor TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Ufuk Özkan’ın sunumuyla hafta içi Salı ve Cuma günleri TV izleyicisi ile buluşan yarışma, hem eğlendiren hem de bol bol ödül dağıtan konsepti ile diğer yarışmalardan daha fazla öne çıkıyor. Yeni ödülü sıfır km araba ile daha fazla kazandıracak olan Aileler Yarışıyor, çok daha eğlenceli formatı ile yayında.

TRT 1’de anlık yayınlanan yeni bölümü izlemek için canlı yayın sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: TRT 1 Canlı Yayın

Aileler Yarışıyor Bölümleri ve Tanıtımları

Aileler Yarışıyor programının en son bölümünü ve önceki bölümlerini alttaki video oynatma listesinden izleyebilirsiniz. Bir önceki bölüme geçmek için sol alttaki ok butonlarını kullanabilirsiniz. En çok beğenilen ve izlenen bazı özel bölümlere de sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

[yotuwp type=”channel” id=”UCeIOtvpp4yNAgPiTBGNXNBw” ]

Aileler Yarışıyor Kalk Gidelim Ekibi

 

Aileler Yarışıyor Survivor Ekibi

 

Aileler Yarışıyor Yılbaşı Özel İzle

 

Aileler Yarışıyor Tozkoparan Ekibi

 

Diğer yarışmaların videolarına buradan ulaşabilirsiniz: Yarışma Videoları

TRT 1 kanalını buradan canlı olarak izleyebilirsiniz: TRT 1 Canlı İzle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*