Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu ve Katılım

Ailecek Şanslıyız Başvuru

TV8 ekranlarının yepyeni aile yarışması Ailecek Şanlıyız izleyicileriyle buluşuyor. Biz de bu keyifli ve kazançlı yarışmanın başvuru aşamalarını araştırdık ve sizler için derledik. İşte Ailecek Şanslıyız başvuru aşamaları ve detaylar.

Ailecek Şanslıyız Başvuru TV8

Türkiye televizyonlarının en iyi yarışma programlarına sahip olan TV8 yine iddialı bir yarışma programı ile karşımızda. Ünlü şarkıcı Alişan‘ın sunumuyla ekranlara gelecek olan yarışmaya aileniz ile 3 kişi olarak başvurabilirsiniz.

Yarışmada çeşitli oyunlar ve turlar bulunmakta. Kimi zaman kelime bilmece ile sabrınız, kimi zaman ise eğlenceli oyunlarla yeteneğiniz sınanıyor. Aile bireyleriniz ile bu oyunlarda başarılı olmalı ve rakip aileyi yenerek kazanmalısınız.

Yarışmada kazanabileceğiniz büyük para ödülü tam 50.000 TL. Aileniz ile birlikte yarışarak bu para ödülünü kazanmanız çok da zor değil. Ailecek Şanslıyız diyorsanız hiç beklemeyin ve bu yarışmaya katılın.

Ailecek Şanslıyız Katılım Şartları

Ailecek Şanslıyız yarışmasına aile bireylerinizden oluşan takım ile katılıyorsunuz. Takımlar toplamda 3 kişiden oluşuyor. Bu takımda hangi aile bireylerinizin olacağı size bırakılıyor. Bu seçimi başvuru formunda belirtiyorsunuz.

Yarışmaya katılabilmeniz için ciddi bir sağlık probleminizin olmaması gerekiyor. Aynı zamanda aile bireylerinizde de herhangi bir sağlık sorunu veya kronik rahatsızlık olmamalı.

Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu

Yarışmamız detaylı bir başvuru formuna sahip. Formda kişisel bilgilerinizin ve iletişim bilgilerinizin yanı sıra bilgi almak adına  beraber katılacağınız aile fertleriniz hakkında da sorular sorulmaktadır. Başvuru formundaki bazı sorular şöyle;

  • Kişisel bilgileriniz
  • İletişim bilgileriniz

Başvuru formunda bulunan bu ve benzeri sorulara doğru ve ciddi yanıtlar vermeniz katılım aşamalarınız açısından son derece önemli. Özensiz doldurulan formların dikkate alınmadığını hatırlatalım.

Ailecek Şanslıyız başvuru formuna tv8basvuru.com/basvuru/ailecek-sansliyiz linkinden ulaşabilirsiniz.

Aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirmek ve ödüller kazanmak istiyorsanız Ailecek Şanslıyız yarışmamıza mutlaka başvurun. İyi şanslar.

TV8’in diğer popüler yarışmalarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/tv8 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*