3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu ve Katılım

3te 3 Bir Zamanlar Başvuru

TRT 1 bizi geçmiş zamanlara götürerek güzel nostalji yaşatacak yepyeni bir bilgi yarışması programı ile izleyicilerin yüzünü güldürüyor. 3’te 3 Bir Zamanlar adıyla yayın hayatına başlayan yarışma programı, hem nostaljik ve keyifli soruları hem de büyük ödülü ile dikkatleri çekiyor. Yeni bilgi yarışması 3’te 3 Bir Zamanlar başvuru aşamalarına hep birlikte bakalım.

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru TRT 1

Yeni bölümleri ve tekrarları her hafta TRT 1 ekranlarında yayınlanan 3’te 3 Bir Zamanlar yarışması kısa zamanda izleyicilerin ilgisini topladı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ’un eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen yarışma programının büyük ödülü tam 1 milyon TL.

Yine TRT 1’de yayınlanan 3’te 3 Tarih yarışmasının formatına benzer şekilde kurgulanan yarışmada sorular ve konuklar fark yaratıyor. Yarışmanın soruları sizi çocukluğunuza götürerek keyifli bir nostalji yaşatıyor. Çocukken veya gençken izlediğiniz, dinlediğiniz veya okuduğunuz yapımları hatırlayacak, belki de biraz hüzünleneceksiniz.

Ah nerede o eski zamanlar dedirtecek 3’te 3 Bir Zamanlar yarışması herkesin geçmişine dokunacak. Bazılarımız için sobanın üzerinde pişirilen kestaneleri, bazılarımız için sokakta oynadığımız oyunları, bazılarımız için gazete kuponu biriktirerek aldığımız hediyeleri hatırlatacak.

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Şartları ve Yarışma Kuralları

3’te 3 Bir Zamanlar yarışması, yine TRT 1 ekranlarından bildiğimiz 3’te 3 Tarih yarışması ile aynı formata ve kurallara sahip.

Yarışmacılara toplamda 15 adet soru soruluyor ve yarışmacıların ilerlemesi için 3 soruya art arda doğru cevap vermesi gerekiyor. Yarışmacılar herhangi bir seviyede art arda 3 soruyu doğru cevaplayarak 3’te 3 yapar ve son doğru cevapladıkları sorunun ödül miktarını garantilemiş olurlar.

Yarışmada adaylara 3 adet koruma hakkı veriliyor. Yarışmacı cevabından emin olmadığı soruda yanıt vermeden koruma hakkını seçebiliyor. Yanlış cevap verilmesi durumunda elenmekten koruyan koruma hakları ile yarışmacılar bir sonraki soruyla ilerlemeye devam ediyor.

Koruma hakkı ile herhangi bir seviyede sonraki soruya geçen yarışmacı, yanlış cevap vermeden yeni bir 3’te 3 yapmak için çaba gösteriyor. Koruma hakları biten yarışmacı ise verdiği ilk yanlış cevapta yarışmadan eleniyor ve 3’te 3 yaparak geldiği seviyeye kadar elde ettiği en yüksek para miktarını elde ediyor.

3’te 3 Bir Zamanlar Ünlü Konukları ve Yarışmacıları

3’te 3 Bir Zamanlar programında ayrıca sanat, spor veya siyaset dünyasından ünlüler de konuk olarak katılıyor. Katılan sürpriz konuklar aynı zamanda yarışmacıların danışmanı oluyor ve sorularda yardım ediyorlar.

Kimi zaman ipucu vererek, kimi zaman ise bir şarkı veya el hareketleri ile anlatarak soruyu bilmeniz için destek oluyorlar.

Yarışmamız her şehirden, her meslek grubundan ve 7’den 70’e her yaştan kendine ve bilgisine güvenen adayların katılmasına açık. Aşağıdaki başvuru formunu doldurup göndererek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

3te 3 Bir Zamanlar Başvuru

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu

3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formu oldukça sade ve kolaylıkla doldurulabilir. Form, Genel Bilgiler, Eğitim Bilgileri ve Kişisel Bilgiler olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. İstenen bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız katılımınız açısından çok önemli. Yanlış bilgiler başvurunuzun ve yarışma sürecinin geçersiz olmasına sebep olacaktır.

3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formuna basvuru.3te3.tv linkinden ulaşabilirsiniz.

Televizyonunuzu bir zaman makinesine çeviren 3’te 3 Bir Zamanlar ile hem geçmişe giderek hatıralarınızı canlandırıp hem de milyonlar kazanmak istiyorsanız başvurunuzu mutlaka yapın. İyi şanslar.

TRT 1’in diğer popüler programlarına tvyarismabasvurulari.com/kanal/trt-1 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*