10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu ve Katılım

10 Numara 5 Yıldız Başvuru

Yayın hayatına Fox TV’de başlayan 10 Numara 5 Yıldız başvuru, yarışma bilgileri, katılım şartları gibi tüm detaylara birlikte göz atalım.

10 Numara 5 Yıldız Başvuru Fox TV

Bu programda çocuklar yarışıyor! Hepsi birbirinden güzel ve birbirinden farklı. Format gereği afacan çocukların yarıştığı programı Ben Bilmem Eşim Bilir’den tanıdığımız yetenekli sunucu İlker Ayrık sunuyor.

Kendi yeteneklerini sergileyen afacanlar bilin bakalım kimler tarafından eleştiriliyorlar? Jüri koltuğunda da yine kendi yaşıtları gibi çocuklar yer alıyor. Performanslarını yine çocukların değerlendireceği eşsiz yarışma 10 Numara 5 Yıldız her pazar 20.00 da FOX TV‘de yayınlanıyor.

10 Numara 5 Yıldız Katılım Şartları

Tatlı ve komik çocuklar sergiledikleri performanslarından ötürü yine çocuklardan oluşan jürilerden 5’er puan toplamaya çalışacaklar. Format bu şekilde ilerliyor. Ekstra olarak da yarışmanın amacı ailelerin çocukları hakkında fikir sahibi olmasını amaçlamak. Onlar hakkında gelecek ve daha farklı bakış açısından bakmayı görmek. Zorluklara karşı mücadelelerini, aynı zamanda kazanma ve kaybetme durumlarında ki tepkilerini ölçmek. Şüphesiz bu yolda yapılmış en iyi yarışmalardan biri diyebiliriz.

Bu değerli yarışmanın yapımcılığını ise M. Serdar Fırat, Serhat Sarı üstleniyor. Yönetmen Serkan Hışır’ın yanı sıra programın koordinatörlüğünü ise Reyhan Tüysüz yapıyor. Pervasız Yapım tarafından ele alınan bu eğlenceli yarışmamızın başvuru kısmı aşağıdadır.

10 Numara 5 Yıldız Yarışma Başvurusu

Yarışmamıza başvuru yapmak ve çocuğunuzu yarıştırmak aynı zamanda onun hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız size vereceğimiz başvuru formuna aşağıda sorulan sorulara cevap vererek katılabilirsiniz. Tüm soruları doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olun aksi takdirde şansınız sönebilir. Yer alan sorular ise şu şekilde devam etmektedir;

 • Çocuğunuzun Adı Soyadı
 • Doğum Tarihi
 • Okula gidiyor mu? Gidiyorsa hangi okul?
 • Çocuğunuzu 3 cümle ile anlatınız
 • Çocuğunuzun televizyonda göstermek istediğiniz yönü ya da yeteneğini belirtin.
 • Çocuğunuzla yaşadığınız, sizi çok şaşırtan bir olayı anlatınız
 • Çocuğunuz daha önce bir televizyon programına katıldı mı?
 • Çocuğunuzun geçirmiş olduğu bir rahatsızlık var mı? Açıklayınız

10 Numara 5 Yıldız başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Aklınızda kalan farklı soru ve sorunlar için yorum bölümünü veya dilerseniz iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

2 yorum

 1. esmanur Profil Görseli
  esmanur
  30 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:36

  ya acaba siz nerde bu programı çekiyorsunuz ben oraya katılmak istiyorum ama şehir dışında yaşıyorum

 2. Aras Profil Görseli
  Aras
  8 Eylül 2017 tarihinde, saat 14:20

  Selam ben sizi takip ediyorum sizi seviyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*