1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu ve Katılım Şartları

1 alp 3 çocuk yarışma başvuru formu

Alp Kırşan’ın keyifli sunumuyla TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam eden program 1 Alp 3 Çocuk, ekranların en sevimli ve eğlenceli programlarından biri olarak beğenilerinize sunulmuş durumda. Alışılan yarışma programlarının aksine bu yarışmada 3 ila 6 yaş arası çocuklar yarışıyor ve bu süreçte de eğlenceli ve sıra dışı cevaplar ile sizi oldukça keyifli anlar bekliyor.

1 Alp 3 Çocuk TV8

Cumartesi günleri saat 08.00 da sevenleriyle buluşmaya devam eden program 1 Alp 3 Çocuk her hafta 3 adet çocuğun katılıyla devam ediyor. Yaşları 3 ila 6 yaş arasında değişkenlik gösteren çocukların Alp Kırşan ile sohbet ettikleri programda, kendilerine yöneltilen sorulara cevap vermeleri bekleniyor. Genel soruların yanı sıra mecazi anlam içeren deyim ya da tabirler içeren söz dizilerinin ne anlama geldiği sorulan minikler, verdikleri yaratıcı ve keyifli cevaplarıyla oldukça keyifli dakikalara imza atıyor.

Çocukların geniş hayal dünyası ve yaratıcılıkları söz konusu olduğunda herhangi bir sınırdan bahsetmek mümkün olmamaktadır. Program süresince de gözlemleyebileceğiniz gibi farklı bakış açıları ve geniş hayal güçleriyle sorulan sorulara verdikleri cevaplar ile oldukça eğlenebilir, hayrete düşebilirseniz. Özellikle mecazi anlam içeren deyimlerle ilgili sorular sorulduğunda kendilerinden emin bir şekilde verdikleri eğlenceli cevaplarla oldukça keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günleri 08.00 da TV8 ekranlarında sizlerle buluşmaya devam eden 1 Alp 3 çocuk ile ekran başında kahkahalara boğulmanız mümkün.

1 Alp 3 Çocuk Katılım Şartları

1 Alp 3 Çocuk isimli yarışma programına katılabilmek için, çocuğun en az 3 en fazla 6 yaşında olması gerekiyor. Bu yaş sınırları dışındaki çocukların başvuruları da kabul edilmemekte. Eğer çocuğunuz yaş şartlarını sağlıyorsa, TV8 internet adresi üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Yarışmaya katılacak kişiler yetişkin değil de 3 ila 6 yaş arasındaki çocuklar olduğu için başvuru formlarının değerlendirilmesi de haliyle daha büyük bir titizlikle yapılıyor. Bu nedenle, başvuru formunda yanlış hiçbir beyanda bulunmamanız da oldukça önemli bir hal alıyor. Aksi takdirde başvurunuz değerlendirilmeye alınmayıp derhal iptal ediliyor.

1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu

TV8, 1 Alp 3 Çocuk sayfasından rahatlıkla ulaşabileceğiniz başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılma şansını elde etmeniz mümkün. Başvuru formunda, başvuran kişinin kişisel ve iletişim bilgilerinin yanı sıra, programa katılacak çocuk ile ilgili de bilgiler yer almakta. Programa katılmak için çocuğun var olan sağlık problemleri ve yetenekleri de dahil olmak üzere belirli sorular da içeren başvuru formunu doldurmanız gerekmekte. Özetlemek gerekirse, başvuru formu şu sorulardan oluşmakta:

Başvuru yapan veli için;

 • Ad, Soyad
 • Açık Adres
 • Ev ve Cep Telefonu
 • E-posta adresi

Programa katılacak çocuk için;

 • Ad, Soyad
 • Doğum Tarihi ve Yeri
 • Cinsiyeti
 • Okula Gidiyor ise Okulun Adı ve Sınıfı
 • Varsa Sağlık Problemleri
 • Varsa Daha Önce Çıktığı Yarışma Programları
 • Yetenekleri

Kısımlarını doldurmanız halinde TV8 1 Alp 3 Çocuk programına kolaylıkla başvuruda bulunabilir; başvurunuzun onaylanması halinde sizinle iletişime geçen ekipten sonraki aşama için gerekli bilgileri alabilirsiniz. 1 Alp 3 Çocuk yarışmasının başvuru formuna buradan ulaşabilir, ilgili sorulara doğru yanıt vererek programa katılım sağlayabilirsiniz. Daha fazla sorunuz veya istekleriniz var ise  yorum-iletişim bölümlerinden bizlere iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*